Beurer EM 49 Elektrostimulátor digitální

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Vyberte si z nabídky tří různých funkcí pro stimulaci a masáž těla. Digitální elektrostimulátor se snadno používá a zajistí vám během chvilky zaručenou úlevu od napětí i bolesti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 790

O produktu

50103871

Uvolněte se po náročném dni v práci. Společnost Beurer vytvořila elektrostimulátor EM 49, který vám pomůže zaměřit se čistě na nervové dráhy, případně na svalovou tkáň, nebo celkově namasírovat vybranou oblast těla. Digitální přístroj TENS/EMS nabízí celkem tři základní funkce. Je pouze na vás, zda se rozhodnete využívat je samostatně, nebo je vyzkoušíte kombinovaně.

Tři základní funkce

Digitální elektrostimulátor přináší celkem tři různé funkce, z nichž si vybíráte podle svých aktuálních potřeb a preferencí. Jsou jimi:

1. Elektrická stimulace nervových drah (TENS): Nervové dráhy bývají často opomíjeny, nicméně pro správnou funkci celého těla je potřeba TENS také stimulovat.

2. Elektrická stimulace svalové tkáně (EMS): Vhodná pomůcka po namáhavé fyzické aktivitě, např. cvičení. Zařízení se zaměřuje na důkladnou masáž svalů, aby nedošlo k jejich stažení, které by mohlo vyvolat až křeč.

3. Masážní účinek vyvolaný elektrickými signály: Jde o komplexní masáž, která pomáhá prokrvovat a uvolňovat všechny vrstvy pokožky. Po masáži budete uvolnění, odpočatí a plní energie.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.