Beurer

  (145)

Německá firma Beurer přináší kvalitní produkty. Specializuje se zejména na zdravotnické pomůcky, oblast krásy a péče o tělo, na čistotu ovzduší kolem nás a terapeutické a masážní přístroje. Vyberte si například bezkontaktní teploměr nebo měřič krevního tlaku, jež se hodí do každé domácnosti.

Seřadit podle
 • Jednoduše a bezbolestně změří saturaci kyslíkem a srdeční frekvenci.
 • Beurer HK 123 XXL

  výhřevná poduška
  Rychlé zahřátí, regulace teploty a automatické vypnutí.
 • Změří a přehledně vyhodnotí krevní tlak. Připnutí manžety jednou rukou.
 • Beurer BF 720

  diagnostická váha černá
  Osobní diagnostická váha s nosností 180 kg a propojením s chytrým telefonem.
 • Beurer MG 70

  infračervený masážní přístroj
  Dopřejte si zklidňující a relaxační masáž z infračerveným teplem!
 • Masážní strojek účinně bojuje proti celulitidě pomocí intenzivního prokrvení.
 • 5.0
  (1)
  Změří a přehledně vyhodnotí krevní tlak. Manžeta je vhodná pro paži 22 – 35 cm.
 • Změří a přehledně vyhodnotí krevní tlak. Manžeta je vhodná pro paži 22 – 42 cm.

Zdravotnické prostředky

Pečujte o své zdraví a mějte o něm přehled za každé situace. Díky měřiči krevního tlaku Beurer a mobilního EKG přístroje rychle zjistíte vaše hodnoty z pohodlí domova. Zcela nezbytnou nezbytnou každodenní pomůckou pro diabetiky je glukometr. Spolehlivě změří hladinu krevního cukru, vyhodnotí výsledky a uloží je do paměti. Jeho použití je velice snadné pro všechny uživatele. K přístroji se zvlášť dokupují testovací proužky.

Inhalátor pro děti i dospělé

O úlevu při respiračních onemocněních se postará inhalátor, a to v v dětské verzi nebo pro dospělé. Je výborným pomocníkem při léčbě astmatu, horních a dolních dýchacích cest či jiných respiračních onemocněních. Pro zachování maximální hygieny jej dezinfikujte po každém použití. Pro zdravý vzduch bez roztočů, plísní a prachu si pořiďte čističku vzduchu, která má zároveň zvlhčující funkci. Třívrstvý filtrační systém vám zajistí dokonale čistý a zdravý vzduch doma nebo třeba v kanceláři. 

Péče o tělo

Z kosmetických přístrojů vybírejte například epilátor nebo masážní strojek proti celulitidě. Vhodným dárkem ke každé příležitosti je také multifunkční kulma s několika nástavci pro nový účes na každý den. Praktická sada na manikúru či pedikúru vám v domácích podmínkách zajistí tu nejlepší péči o vaše nehty s výsledkem jako od profesionálů. Pánům zase udělá radost zastřihovač na tělo i obličej, který vytvaruje knír i kotlety k dokonalosti.