Beurer FT 65 Multifunkční teploměr 6v1 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
5.0
Multifunkční teploměr zvládne měřit teplotu těla i povrchu předmětů, teplotu okolí a kapalin. Optický alarm upozorní na vysokou teplotu. Paměť uloží 10 posledních měření.
Skladem na e-shopu
999

O produktu

50087240

Multifunkční teploměr FT 65 od společnosti Beurer nabízí hned šest funkcí v jediném zařízení. Zvládá měřit teplotu těla, ať už upřednostňujete měření na čele, nebo v uchu. Dále umí naměřit teplotu na povrchu předmětů, teplotu okolí a kapalin. Ať už potřebujete znát údaj jakéhokoliv člověka či předmětu, dozvíte se jej doslova během vteřiny; teploměru totiž stačí 1 s k určení přesné hodnoty s minimální odchylkou, která u lidí dosahuje max. 0,3 °C a u předmětů 1,5 °C. Pokud se naměřená teplota blíží k horečce nebo do tohoto pásma dokonce již spadá, budete na to upozorněni optickým alarmem. Červená barva LED kontrolky značí horečku, zelená znamená, že je vše v pořádku.

Automatické vypnutí

Na velkém a snadno čitelném displeji uvidíte kromě aktuální teploty také datum a čas. Údaje se ukládají do interní paměti s kapacitou 10 zápisů. Po několika vteřinách nečinnosti se přístroj automaticky vypne, aby šetřil baterii. Tu nemusíte před začátkem používání ani dokupovat, je totiž přímo součástí balení.  


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.