Beurer IH 18 Inhalátor kompresorový

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Kompresorový inhalátor je vhodný k příležitostnému i pravidelnému použití. Během inhalace dochází k přenosu vysokého podílu respirabilních částic – přes 0,18 ml/min.
Skladem na e-shopu
1 399

O produktu

50103874

Kompresorový inhalátor IH 18 od společnosti Beurer je vhodnou pomůckou při stávajících potížích s horními i dolními dýchacími cestami. Lze jej využít při dlouhotrvajících problémech, např. u astmatiků či trvalých onemocnění dýchacího ústrojí, nebo příležitostně při těžší formě nachlazení. Kompresorová vzduchová technologie využívá tlak k atomizaci tekutých léků a jejich snadnějšímu rovnoměrnému rozptýlení v těle. Během inhalování dochází k přechodu vysokého podílu respirabilních částic, a to nad 0,18 ml/min.

Síťové napájení

Pro maximální dodržení hygieny lze přístroj bez obtíží dezinfikovat, což oceníte především v případě, že jej využívají nemocní lidé a hrozilo by riziko šíření škodlivých virů a bakterií. Inhalátor se nabíjí síťově.

Obsah balení

Balení obsahuje vše potřebné, co je k inhalaci zapotřebí mít. Nechybí zde ústní nástavec, maska pro dospělé, maska pro děti, extra dlouhá vzduchová hadice i inhalační filtry.   


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.