Zdravotnické prostředky

Beurer IH 55 Inhalátor membránový

Značka: BEURER

Membránový inhalátor Beurer IH 55 s automatickým čištěním využívá nejnovější technologii Mesh membrány, která účinně pomáhá uvolňovat horní a dolní dýchací cesty.

NAVÍC VitalPeak MSG 120 vibrační válec Při nákupu produktů značek Beurer a VitalPeak v minimální hodnotě 2999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC VitalPeak MSG 120 vibrační válec za 0,01 Kč. Akce platí do 26. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
2 690
Doprava zdarma

O produktu: Beurer IH 55 Inhalátor membránový

50127932

Úvod

Membránový inhalátor Beurer IH 55 s automatickým čištěním využívá nejnovější technologii Mesh membrány, která účinně pomáhá uvolňovat horní a dolní dýchací cesty. Je vhodný k pravidelnému i příležitostnému používání pro děti i dospělé. Díky lehčí váze a tichému chodu ho využijete také na cestách. Ideální pro astmatiky k inhalaci předepsaných léků či pacienty s jiným onemocněním dýchacích cest. Uplatnění však najde také při nachlazení. Inhalace je rychlá a efektivní, během nádechu dochází k přenosu vysokého podílu respirabilních částic s kapacitou více než 0,25 ml za minutu. V balení naleznete kromě samotného inhalátoru také atomový rozprašovač s nádobkou na léky, ústní nástavec, masku pro dospělé, dětskou masku a praktický skladovací vak na zip.  

Hlavní vlastnosti:

  • využívá nejnovější technologii MESH membrány se samočistící funkcí
  • umožňuje inhalaci vysokou kapacitou (> 0,25 ml / min) – krátký čas inhalace
  • vhodný pro děti a na cestování, snadná manipulace
  • tichý, rychlý, efektivní provoz
  • přístroj lze dezinfikovat
  • součástí balení je síťový adaptér i 4 x 1,5V baterie AA
  • příslušenství: ústní nástavec, maska pro dospělé, dětská maska, skladovací vak

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.