Beurer infra FT 90 Teploměr bezkontaktní infračervený 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
5.0
Bezkontaktní teploměr Beurer FT 90 je hygienický a bezpečný. Změří teplotu těla i objektů během několika málo vteřin a uloží hodnoty do paměti s kapacitou 60 míst.
Skladem na e-shopu
1 499

O produktu

50087244

Bezkontakntí infračervený teploměr FT 90 vás zaujme hned při prvním použití. Společnost Beurer vytvořila výrobek, který vám během několika málo vteřin změří teplotu těla, ale i teplotu okolních objektů, navíc s mimořádnou přesností. Je vhodný k použití i u malých dětí, které nedokážou dlouho vydržet v klidu a jakýkoliv nezvyklý předmět je rozruší. Navíc je toto měření zcela hygienické a bezpečné, nedochází k přenosu virů, bakterií ani jiných škodlivých mikroorganismů.

Paměť pro 60 měření

Výslednou naměřenou hodnotu uvidíte na velkém, snadno čitelném displeji. Ten je navíc modře podsvícený, proto na něj dobře uvidíte i za sníženého osvětlení, např. v noci, aniž byste museli rozsvítit velké světlo.  Do interní paměti se ukládá 60 posledních měření, která poté můžete využít ke kontrole vývoje teploty. Zařízení je poháněno AAA baterií, která je včetně ochranného obalu součástí balení, abyste ji nemuseli dokupovat samostatně. Po několika vteřinách nečinnosti se teploměr automaticky vypne, aby baterii šetřil.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.