Elektronika

Beurer LR 330 čistička vzduchu se zvlhčovačem

Značka: BEURER
  • Čistička vzduchu se zvlhčovačem Beurer LR 330 zajistí čerstvý a svěží vzduch v místnosti až do 35 m². Odstraní pyly, prach, roztoče, chlupy, bakterie a další alergeny.
NAVÍC BEURER KS 19 BLACK kuchyňská váha 1 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC BEURER KS 19 BLACK kuchyňská váha 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
7 299 ušetříte 1 200 Kč

Původní cena 8 499 Kč, sleva 14%

Nejnižší cena před slevou: 8499 Kč

O produktu: Beurer LR 330 čistička vzduchu se zvlhčovačem

50129123

Úvod

Abyste měli doma zdravý a čistý vzduch bez roztočů, alergenů, smogu a prachu, pořiďte si čističku vzduchu! Beurer LR330 odstraňuje z ovzduší pyl, prach, plísně i bakterie. Vyčistí vzduch v místnosti o velikosti až 35 m² a pomůže vám i zmírnit příznaky alergií. Třívrstvý filtrační systém (předfiltr, Hepa filtr a filtr s aktivním uhlíkem) vám zajistí dokonale čistý a zdravý vzduch doma nebo třeba v kanceláři. Beurer LR330 nejen čistí vzduch, ale také ho zvlhčuje: máte na výběr z požadované vlhkosti od 40 – 80 %.

Beurer LR 330 čistička vzduchu2

Vysoká efektivita čištění pomocí tří filtrů

O efektivitě v čištění ovzduší vypovídá samotný vzduchový výkon čističky – dokáže přefiltrovat dokonce až 125 m3/hod. Ovzduší se v prvním kroku připraví o všechny velké a hrubé nečistoty prostřednictvím předfiltru. Zásadním filtračním členem Beurer LR 330 je však vzduchový HEPA filtr, který umí odstranit až 99 % procent prachových částic i různých bakterií a pylů. K zajištění nepříjemných pachů z vaření slouží nejlépe uhlíkový filtr.

Hlavní vlastnosti:

  • čistička vzduchu s třístupňovým systémem filtrace
  • vhodná do místností až 35 
  • předfiltrováním se vzduch vyčistí od chlupů, vlasů a dalších nečistot
  • HEPA filtr absorbuje maximální množství alergenů, bakterií i prachu
  • uhlíkový filtr odstraňuje kuchyňské výpary, nepříjemné pachy i emise
  • zvlhčovač umožní nastavit vlhkost v rozmezí 40 – 80 %
  • funkce časovače a automatického vypnutí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.