Beurer PO 30 Pulzní oxymetr 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Pulzní oxymetr slouží k měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvence, díky čemuž posuzuje správnou funkci dýchání.
Skladem na e-shopu
1 999

O produktu

50078087

S pulzním oxymetrem Beurer PO 30 budete mít neustále přehled o správné funkčnosti svého dýchání. Zařízení se využívá k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence. Hodnoty saturace vám prozradí, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem, což má zásadní vliv na kvalitě dýchání.

Pomůže odhalit problémy s dýcháním

Celý proces měření je velmi snadný. Pulzní oxymetr během něj používá dva světelné paprsky různé vlnové délky. Ty dopadají přímo na prst, který vložíte dovnitř přístroje, z něhož poté vyčtou požadované informace. Celé měření nezabere déle než několik málo vteřin a dočkáte se přesných výsledků, které vám případně pomůžou odhalit začínající problémy a nemoci spojené s dýcháním. Díky snadnému ovládání a pohodlnému použití je přístroj vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.