BIO BIONE SOS Šampon proti padání vlasů 260 ml

Kosmetika

Značka: BIO BIONE
5.0
BIO BIONE SOS Šampon proti padání vlasů s kofeinem a biotinem regeneruje a vyhlazuje strukturu vlasového vlákna. Obsahuje komplex látek pro podporu růstu a hustoty vlasů.
Skladem na e-shopu
139

Cena za 100 ml: 53 Kč

O produktu

50112417

Šampon s kofeinem a biotinem obsahuje řadu dalších moderních i tradičně osvědčených přísad používaných pro podporu růstu a hustoty vlasů. BIO BIONE SOS Šampon proti padání vlasů vykazuje vysokou pěnivost, jemnou odmašťující sílu a je doplněný keratinem vyhlazujícím strukturu vlasového vlákna, které bylo narušeno slunečním zářením, barvením či v důsledku stárnutí. Panthenol, niacinamid, zvláčňující lecitin a olej z pšeničných klíčků se skvěle postarají o regeneraci a lesk vašich vlasů.

Výsledek

  • pevné a pružné vlasy bez roztřepených konečků
  • obsahuje komplex látek pro podporu růstu a hustoty vlasů
  • keratin, panthenol a olej z obilných klíčků regeneruje vlasy

Složení

Šampon proti padání vlasů mimo jiné obsahuje: bílkovinný hydrolyzát keratinu, panthenol, kofein, lecitin, kyselinu mléčnou, olej z obilných klíčků, adenosin, taurin, arginin, niacinamid, tyrosin, biotin, fruktózu, inositol. Bez parabenů a silikonů.

Použití

Používejte pravidelně a dlouhodobě. Naneste v přiměřeném množství do mokrých kadeří, promasírujte vlasovou pokožku a vlasy umyjte obvyklým způsobem. Nakonec opláchněte vlažnou vodou. Šampon je vhodnou kombinací při používání SOS Spreje proti padání vlasů pro ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.