Kofeinové šampony

  (34)
Seřadit podle
Kofeinové šampony

Kofeinové šampony

Proč používat kofeinový šampon? Kofeinové šampony jsou určeny pro péči při nadměrném či předčasném vypadávání vlasů. Kofein působí stimulačně na růst vlasů tím, že zlepšuje prokrvení vlasové pokožky a zlepšujte tedy zásobení vlasových folikulů živinami a jejich vitalitu. Kofeinové šampony v našem e-shopu najdete ve variantě pro muže i pro ženy.

Speciálně pro ženy byl vyvinut kofeinový šampon Plantur 39. Aktivuje vlasové kořínky a podporuje růst vlasů nejen po čtyřicítce, ale např. i po porodu nebo v obdobích zvýšené zátěže, kdy se může kvalita vlasů přechodně zhoršovat. Šampon Plantur 39 nabízí několik variant -  např. pro barvené, jemné vlasy nebo pro vlasy tmavé.

Pánské kofeinové šampony reprezentuje Alpecin. Již klasický Alpecin Energizer Coffein Shampoo nyní zakoupíte ve větším balení. Alpecin hybrid kofeinový šampon je určen pro muže, kteří kromě vypadávání vlasů řeší i problémy se suchými lupy (malé drobné lupy). Alpecin hybrid hydratuje a zklidňuje suchou a citlivou vlasovou pokožku.

I mezi kofeinovými šampony najdete zástupce privátní značky Dr. Max – Dr. Max Caffeine Shampoo je vhodný pro všechny typy vlasů. Kromě kofeinu obsahuje panthenol a hydrolyzovaný keratin, které pomáhají zpevnit a regenerovat poškozené vlasy.

Kofeinové šampony – použití

A jak se kofeinové šampony používají? Kofeinové šampony se nechávají na vlasech působit zpravidla 2 minuty, aby kofein mohl proniknout ke kořínkům.