Bio d Čistič na koupelny rozprašovač 500 ml

Drogerie

Značka: BIO D
Účinný přírodní čistič Bio-D skvěle odstraňuje nečistoty ze všech koupelnových povrchů jako jsou sklo, keramika, perspex, chrom a ostatní neporézní povrchy.
145

O produktu

50095232

Účinný přírodní prostředek, který skvěle funguje na všechny koupelnové povrchy jako jsou sklo, keramika, perspex, chrom a ostatní neporézní povrchy. Čisticí efekt vychází ze síly přírodních tenzidů, zejména kyseliny citronové a pomerančového oleje. Obaly vyrobené ze 100% recyklovaných materiálů podporují udržitelnou domácnost. Jeho složení je bezpečné pro septik a domácí čističky vod. 

Netestován na zvířatech

Přípravek je hypoalergenní, není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky, tudíž je vhodný pro vegany. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation. Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené. Po vypotřebování je možné pořídit už jen náhradní náplň, pumpičku lze opakovaně použít.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně čistí koupelnové povrchy
  • veganské složení
  • přírodní produkt pro udržitelnou domácnost

Použití

Stačí nastříkat, počkat a opláchnout. Pravidelným používáním zamezíte tvorbě vodního kamene.

Upozornění

H316 Způsobuje mírné podráždění kůže.

H320 Způsobuje podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.