Bio d Mýdlo s konopnými otrubami 95 g

Kosmetika

Značka: BIO D
4.5
Ručně vyráběné mýdlo s konopným olejem lisovaným za studena a jemnými šupinkami. Zanechává dokonale čistou a hebkou pokožku.
Skladem na e-shopu
99

O produktu

50095245

Ručně vyráběné mýdlo s konopnými otrubami a s nejkvalitnějším konopným olejem lisovaným za studena je velmi šetrné k pokožce, včetně té citlivé. Příjemně ji masíruje a dodává jí proteiny. Je vhodné i pro celotělovou hygienu jako alternativa ke sprchovým gelům. Mýdlo má velice dobrou konzistenci a ani při častém používání se nadměrně nerozpouští, "neslizovatí" a tím beze ztrát déle vydrží. Neobsahuje palmový olej ani umělé přísady či aromata.

Netestováno na zvířatech

Přípravek je hypoalergenní, není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky, tudíž je vhodný pro vegany. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation. Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně myje pokožku
  • konopný olej dodává hydrataci
  • čistě přírodní složení

Složení

Kokoát sodný, směs solí na bázi kokosového oleje, olivový olej, voda, rostlinný glycerin, otruby z konopí setého.

O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.