516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Bio d Mýdlo v bio kvalitě s konopnými otrubami 95 g

Bio d Mýdlo v bio kvalitě s konopnými otrubami 95 g

Bio d Mýdlo v bio kvalitě s konopnými otrubami 95 g

50095245
Kosmetika
65 Kč
Skladem na e-shopu

Ručně vyráběné mýdlo z konopného oleje a s jemnými šupinkami v BIO kvalitě. 

Podrobné informace o produktu

Ručně vyráběné mýdlo s konopnými otrubami, vyrobené z nejkvalitnějšího konopného oleje, lisovaného za studena a striktně v BIO kvalitě. Je vhodné pro citlivou pokožku, kterou příjemně masíruje a dodává jí proteiny. Je vhodné i pro celotělovou hygienu jako alternativa ke sprchovým gélům.

Mýdlo má velice dobrou konzistenci a ani při častém používání se nadměrně nerozpouští, "neslizovatí" a tím beze ztrát déle vydrží. Neobsahuje palmový olej ani umělé přísady či aromata.

Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. 

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky. 

Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation

Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Složení

Kokoát sodný, směs solí na bázi kokosového oleje, olivový olej, voda, rostlinný glycerin, otruby z konopí setého.

Balení: 95g

Kategorie produktu

Parametry

Značka Bio d
Forma Mýdlo
BIO Ano
EAN 5034938590093

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.