Bio d Prostředek na nádobí mandarinka hypoalergenní 5 l

Drogerie

Značka: BIO D
Prostředek na nádobí s vůní šťavnaté mandarinky od firmy Bio d perfektně odstraňuje odolnou mastnotu i zaschlé nečistoty a zanechává zářivě čisté nádobí.
Skladem na e-shopu
599

O produktu

50143838

Prostředek na nádobí s vůní šťavnaté mandarinky od firmy Bio d perfektně odstraňuje odolnou mastnotu i zaschlé nečistoty a zanechává zářivě čisté nádobí. Tento přípravek je velmi šetrný k pokožce. Zabraňuje jejímu vysoušení, eliminuje nepříjemné pocity pnutí a podráždění. Nenarušuje přirozenou ochrannou vrstvu pleti. Tento jemný přípravek je naprosto šetrný ke všem druhům septiků i domácích čističek vod. Zanechává příjemnou vůni mandarinek a pomerančů. Podporuje udržitelnou domácnost. Veganské složení. 

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje odolnou mastnotu a zaschlé nečistoty
  • šetrný k pokožce
  • 100% přírodní veganské složení

Použití

Nalijte 10-15 ml (dvě čajové lžičky) do dřezu s vodou. Abyste ušetřili vodu a energii, ponořte nádobí do vody místo mytí pod proudem. Dodržujte doporučené dávkování.

Upozornění

H315 – Dráždí kůži. H319 – Způsobuje vážné podráždění očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje Limonen - může vyvolat alergickou reakci.

O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.