Bio d Tekuté dezinfekční mýdlo na ruce pelargónie náhradní kanystr 5 l

Kosmetika

Značka: BIO D
5.0
Přírodní tekuté mýdlo na ruce s vůní květu pelargonie od Bio-D s dezinfekcí odstraní 99,9 % bakterií. Svým hypoalergenním složením je vhodné i pro citlivou pokožku.
Skladem na e-shopu
685

O produktu

50095259

Přírodní tekuté mýdlo s dezinfekčním účinkem odstraní 99,9 % bakterií. Certifikované pro účinnost proti E.coli, salmonele a MRSA stafylokokovi. Díky nádherné vůni květu pelargonie zanechá na vašich dlaních příjemně svěží pocit. Obsahuje rostlinné přísady na bázi kokosového oleje. Dezinfekční funkci plní kyselina mléčná, která se vyrábí z fermentované kukuřice (geneticky nemodifikovaná).

Netestováno na zvířatech

Přípravek je hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a domácnost s dětmi. Není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky, tudíž je vhodný pro vegany. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation. Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraní 99,9 % bakterií
  • hypoalergenní 
  • s příjemnou vůní květu pelargonie

Složení

Přes 30%: směs povrchově aktivních látek. Méně než 5%: výtažek z pelargonie vonné, neiontové povrchově aktivní látky, kyselina citronová, chlorid sodný, kyselina mléčná, rostlinný glycerin.

O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.