Bio d Tekutý prací gel s vůní levandule náhradní kanystr 5 l

Drogerie

Značka: BIO D
Univerzální a koncentrovaný prací gel od Bio-D s krásnou přírodní vůní čerstvé levandule. Má hypoalergenní složení a můžete jej použít i na dětské prádlo.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
999

O produktu

50095251

Univerzální, koncentrovaný, přírodní tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo je vhodný pro praní v pračce i v ruce. Prostředek můžete použít i na velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír, vlna nebo dětské oblečení. Účinkuje již od 30 °C. Smyslná vůně levandule dokonale provoní vaše prádlo. Obsahuje rostlinné tenzidy, soli získané z kokosu nebo kyselinu citrónovou. Svým složením je bezpečný pro septiky a domácí čističky vod. 

Netestováno na zvířatech

Přípravek je hypoalergenní, není testován na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky, tudíž je vhodný pro vegany. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation. Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené. Po vypotřebování je možné pořídit už jen náhradní náplň, pumpičku lze opakovaně použít.

Hlavní vlastnosti:

  • účinný prací gel s vůní levandule
  • velké rodinné a ekologické balení
  • počet pracích dávek: až 125

Složení

5-15 %: rostlinná draselná sůl z kokosu, etanol, neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová, levandule lékařská.

Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

H315 Dráždí kůži

Pokyny pro bezpečné zacházení: P305 + P351 + P338

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou‐li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává‐li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

O značce

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly jsou 100% recyklovatelné.

Značka získala ocenění Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.