BIO Levandule Chodouňská Veselé střevo a klidná mysl TOP výběr čajů s levandulí 3x30 g

Potraviny a nápoje

Veselé střevo a klidná mysl je název dárkové kazety s výběrem tří nejoblíbenějších čajových směsí s Levandulí Chodouňskou.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
499

Cena za 100 g: 554 Kč

O produktu

50130950

Veselé střevo a klidná mysl je název dárkové kazety s výběrem tří nejoblíbenějších čajových směsí s Levandulí Chodouňskou. Ať už si chcete vychutnat to nejlepší, co Levandulové údolí nabízí, nebo třeba potěšit přátele či rodinu originálním dárkem, tento set je to pravé pro vás.  

Kouzlo královny bylin - levandule

Staří Egypťané prohlásili Levanduli lékařskou za královnu bylin pro její obrovské množství flavonoidů a terpenů z čisté přírody. V antickém Římě ji používali do koupelí pro její typickou relaxační vůni. Na Slovanských územích, včetně naší země, byla levandule pěstována již od příchodu Keltů a jejich kmenů, kteří ji sem v rámci stěhování národů přinesli. V současné době se nejvíce proslavila levandule z Provence, která je hojně využívána v kosmetickém průmyslu. Levandule se také vkládá mezi oblečení v šatníku, které krásně provoní a zároveň odpuzuje šatní moly. Unikátní manufaktura BIO Levandule Chodouňská vám nyní přináší produkty k vaření, pečení i přímé konzumaci, které obsahují BIO levanduli v té nejvyšší kvalitě, abyste se sami mohli přesvědčit, jaké účinky má tato voňavá bylinka na vaše tělo i mysl.

BIO Levandule Chodouňská Veselé střevo a klidná mysl TOP výběr čajů s levandulí 3x30 g2

Sada obsahuje:

  • BIO Levandule Chodouňská Vitafruit s levandulí sypaný čaj 30 g
  • BIO Levandule Chodouňská Čaj z čisté levandule 30 g
  • BIO Levandule Chodouňská Earl Grey s levandulí sypaný čaj 30 g

Složení

BIO Levandule Chodouňská květ s stonek, listy BIO Earl Grey a BIO, BIO sušené jahody, maliny, pomeranče, jablka a ibišek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.