Matcha Tea Bio Chef 50 g

Čaje a čajové směsi

Značka: MATCHA TEA
Kulinářská třída matcha vhodná k přípravě sladkých i slaných pokrmů. Tento zelený práškový čaj je výbornou podporou režimů pro snížení tělesné hmotnosti.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 kusů produktů značky Matcha Tea v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
119

Cena za 100 g: 238 Kč

O produktu

50120031

Kulinářská třída matcha připravená na míru všem pekařům a cukrářkám! Matcha je zelený nefermentovaný čaj zpracovaný do jemného prášku. Zelený čaj kromě toho, že zlepšuje fyzickou i psychickou svěžest, zrychluje metabolizmus a je výbornou podporou režimů pro snížení tělesné hmotnosti. Čaj matcha je také zajímavý svou specifickou pátou chutí umami a hodí se do slané i sladké kuchyně. Použijte jej jako přísadu do palačinek, dezertů či ranní cereální kaše. Může být součástí polévek, omáček i masných pokrmů. Zeleně zbarvené potraviny si navíc snadno získají pozornost Vašich strávníků.

Hlavní vlastnosti:

  • zelený čaj přináší psychické i fyzické povzbuzení
  • zrychluje metabolizmus lipidů a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
  • matcha obsahuje až 10x více obsahových látek než louhovaný zelený čaj
  • účinek nastupuje pozvolna a přetrvává až 6 hodin
  • Matcha Tea Bio Chef se hodí do slané i sladké kuchyně

Složení

100 % zelený čaj matcha.

Použití

Použijte dle potřeby daného receptu. Bio Matcha Tea Chef má silnější a poněkud trpčí chuť, u které se předpokládá míchání s dalšími ingrediencemi, proto se nedoporučuje pro přípravu nápoje. Doporučená denní dávka matcha u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně. Nedoporučujeme pít nalačno a cca 2 hodiny před spaním.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.