Wolfberry BIO Spirulina 200 tablet

Doplněk stravy

Značka: WOLFBERRY
Spirulina je modrozelená sinice s velkým množstvím přírodních, lehce stravitelných bílkovin, chlorofylu a celou řadou vitamínů a minerálů.
145

Cena za 100 g: 145 Kč

O produktu

50092589

Spirulina je naprosto výjimečná tím, že její celkový objem tvoří téměř 70 % bílkovin, takže je jedním z největších zdrojů proteinů v rostlinné říši. Díky této vlastnosti ji často využívají jako ideální doplněk stravy sportovci, vegetariáni, starší osoby, nebo lidé vysílení nemocemi. Kromě toho v ní najdete i celou řadu vitamínů a minerálů. Tato zelená “superpotravina“ je také bohatá na chlorofyl, který napomáhá při tvorbě hemoglobinu. Spirulina BIO Wolfberry se pěstuje v kontrolovaném ekologickém pěstitelství v podmínkách, které jsou pro ni ideální – při dostatku slunečního svitu, na čerstvém vzduchu a v alkalické vodě. Neprodleně po vylovení z vody je lisována do tabletek bez přidání jakýchkoli emulgátorů a dalších látek.

Hlavní vlastnosti Spiruliny:

  • podporuje činnost kardiovaskulárního systému
  • podporuje přirozenou obranyschopnost
  • napomáhá kontrole tělesné hmotnosti 
  • působí jako antioxidant, podporuje celkovou vitalitu
  • napomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi

Dávkování

2 tablety 3 x denně před jídlem.

Složení

100% Spirulina. Doporučená denní dávka (6 tablet) obsahuje: vitamín B6 144 % DDD, vitamín B12 192 % DDD, železo 18 % DDD, jód 36 % DDD.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy, který není určen jako náhrada pestré stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Nepřekračujte doporučené dávkování a ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.