BIODERMA Atoderm SOS sprej 200 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
5.0
BIODERMA Atoderm SOS sprej přináší okamžitou úlevu, ať už Vás trápí suchá pokožka, atopický ekzém, kopřivka nebo lupénka.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
459

O produktu

50104281

Bojujete s nepříjemným svěděním a škrábáním? Vyzkoušejte BIODERMA Atoderm SOS sprej, který přináší okamžitou úlevu, ať už Vás trápí suchá pokožka, atopický ekzém, kopřivka nebo lupénka. Díky bezkontaktní aplikaci dochází ke zklidňujícímu efektu, který trvá až 6 hodin. Sprej Vaši pokožku navíc nádherně hydratuje. Ultra-lehká textura zajistí dokonalý pocit pohodlí a komfortu. Sprej můžete použít kdykoliv a kdekoliv během dne i noci. S hypoalergením složením bez parfému, které je šetrné k pokožce i okolí očí. Vhodný již pro kojence.

Výsledek:

  • zklidňuje pokožku do 60 sekund
  • zajišťuje okamžitý pocit úlevy
  • eliminuje nutnost škrábat se
  • hydratuje pokožku
  • snadná aplikace

Složení

Patentovaná Skin Barrier Therapy™, která pomáhá eliminovat faktory, které jsou zodpovědné za zhoršování suchosti pokožky.

Použití

Nastříkejte na svědivou pokožku kdykoliv během dne nebo noci. Nestříkejte na oblečení. Ideální v kombinaci s Atoderm hygienou a pečujícím krémem.

Upozornění

Tento produkt není lék. Pokud nedojde ke zlepšení stavu pokožky nebo přetrvává svědění, konzultujte se svým lékařem. Produkt může být použit samostatně nebo v kombinaci s lékařem předepsanou léčbou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.