Bioderma

Řadit
Filtry výpisu
 • Atoderm
Bioderma Atoderm balzám 500 ml

balzám 500 ml

Kosmetika

Hýčkejte svou pokožku. Zklidňující balzám rychle zastavuje svědění pokožky, čímž snižuje potřebu jejího škrábání. Navíc trvale obnovuje kožní bariéru.

  585 Kč
  Bioderma Atoderm Nutritive výživný krém 40 ml

  výživný krém 40 ml

  Kosmetika

  Vysoce výživný krém pro každodenní péči o pokožku tváře, obnovuje hydrolipidický film a zklidňuje velmi suchou, oslabenou a reaktivní pokožku.

   285 Kč
   Bioderma Atoderm sprchový olej 1 l

   sprchový olej 1 l

   Kosmetika

   Krémová a nemastná textura Atoderm Sprchového oleje zajištuje jemné čištění velmi suché a podrážděné citlivé pokožky.

    399 Kč
    BIODERMA Atoderm krém parfemovaný 500 ml

    krém parfemovaný 500 ml

    Kosmetika

    Výživný krém pro každodenní zvlhčení a obnovu kožní bariéry, určený na suchou a citlivou pokožku. Varianta s parfemací.

     539 Kč
     Bioderma Atoderm sprchový olej 200 ml

     sprchový olej 200 ml

     Kosmetika

     Krémová a nemastná textura Atoderm Sprchového oleje zajištuje jemné čištění velmi suché a podrážděné citlivé pokožky.

      269 Kč

      Bioderma nabízí ucelenou řadu dermatologické kosmetiky, která pokrývá veškerou péči o pokožku. Sensibio, Hydrabio a Atoderm jsou řady pečující přímo o kůži, ať už je citlivá, suchá, či naopak mastná. Slavná řada Nodé zahrnuje přípravky pro péči o vlasy a vlasovou pokožku. Nechybí ani Abcderm pro péči o kůži našich nejmenších, Photoderm pro ochranu před sluncem či Cicabio pro podporu hojení pokožky, například při mokvání. Bioderma Matricium pomáhá regeneraci naší kůže. Bioderma – vše začíná u pokožky.

      O společnosti

      Společnost Bioderma je francouzská farmaceutická společnost, kterou v roce 1977 založil lékárník Jean-Noël Thorel s cílem přinést nový a svěží přístup k dermokosmetice. Hybnou silou nově založené společnosti se staly biologie a dermatologie, proto jméno kombinuje počátky těchto dvou slov – BIODERMA. Bioderma při vývoji vychází z přirozeného fungování kůže. Vychází ze složek, které se v pokožce již nacházejí, a aktivuje jejich přirozené procesy. I díky tomu je tolerovaná snad všemi typy pleti, což potvrzují klinické testy. Již v roce 1977 představila společnost Bioderma svou první velkou značku: Nodé – Non-detergence. První šampón, který respektoval vlasy v celé jejich podstatě včetně vlasové cibulky. Šampón, který je velmi šetrný také k vlasové pokožce, jež tak při mytí není podrážděná. Značkou Nodé společnost Bioderma započala svoji cestu inovací a patentů zlepšujících péči o vaši pleť každý den. Od poloviny devadesátých let započala dodnes trvající spolupráce společnosti Bioderma se zdravotníky a lékaři. V roce 1992 se vývojové laboratoře Bioderma osamostatnily, aby si zachovaly nezávislost a jasně definovanou strategii. Přesně tak, jak vždy prosazoval zakladetel Jean-Noël Thorela. V současné době Bioderma vlastní laboratoře ve více než 100 zemích světa. Společnost je též známá svými humanitárními misemi na území severního Vietnamu či v Kambodži, kde za pomoci francouzských lékařů a různých humanitárních sdružení poskytla místnímu obyvatelstvu lékařskou pomoc a zajistila dostatek informací a podpůrného materiálu.