Kosmetika

BIODERMA Atoderm sprchový olej 200 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Atoderm
  • Sprchový olej BIODERMA Atoderm šetrně čistí pokožku a zároveň ji zanechává dlouhodobě hydratovanou a vyživenou. Zmírňuje pocity pnutí a jiného diskomfortu.
299

O produktu: BIODERMA Atoderm sprchový olej 200 ml

50092424

Úvod

Sprchový olej BIODERMA Atoderm šetrně čistí pokožku a zároveň ji zanechává dlouhodobě hydratovanou a vyživenou. Olej také zmírňuje pocity pnutí a chrání pokožku před vnějšími vlivy. Díky patentu Skin Barrier Therapy™ ho může používat celá rodina včetně těch. Je vhodný zejména pro ty, které trápí extrémně suchá pokožka či atopický ekzém. Jeho exkluzivní složky obnovují bariéru pokožky a udržují v ní potřebnou vlhkost. Vytváří ultra lehkou pěnu, která respektuje i tu nejcitlivější pokožku. Vhodný již od narození. Jemná parfemace.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně čistí pokožku
  • hydratuje a zjemňuje 
  • posiluje kožní bariéru

Prokázaná účinnost:

*28denní hydratační test na 11 spotřebitelích.

  • pokožka je o 39 % více hydratovaná již po 1 měsíci používání

Složení

Patentovaná Skin barrier therapy ™ pomáhá eliminovat faktory, které jsou zodpovědné za zhoršování suchosti pokožky. Tento patent blokuje adhezi bakterií na povrchu pokožky. Patentovaný komplex D.A.F. působí proti vnějšímu stresu. Zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ.


Použití

Vhodný do sprchy nebo koupele. Aplikujte na vlhkou pokožku a opláchněte. Pro ještě lepší výsledky použijte pečující produkt Atoderm Intensive Baume pokud vás trápí atopický ekzém nebo krém Atoderm Ultra.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.