Kosmetika

BIODERMA Photoderm Aquafluid světlý SPF50+ 40 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Photoderm
  • Aquafluid BIODERMA Photoderm SPF50+ ve světlém odstínu s lehkou texturou v sobě kombinuje přírodní pudry, které zanechávají sametově matný vzhled.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 390 Kč. *Při nákupu produktů značky BIODERMA Photoderm v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
425

O produktu: BIODERMA Photoderm Aquafluid světlý SPF50+ 40 ml

50148158

Úvod

Toužíte po hydratované a chráněné pleti před UV zářením? Všechny tyto požadavky splňuje ultra lehký krém BIODERMA Photoderm Aquafluid s velmi vysokou ochranou SPF 50+. Díky unikátnímu komplexu SUN ACTIVE DEFENSE chrání pleť před škodlivými účinky slunečního záření, posiluje její přirozenou obranyschopnost a napomáhá její regeneraci. Aktivuje přirozenou obranu buněk, předchází poškození pleti i fotostárnutí. Po nanesení zanechává svěží a hladkou pokožku. Přípravek je voděodolný, nekomedogenní, fotostabilní a bez parfemace. Ve světlém odstínu.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením
  • hydratuje ale i zmatňuje
  • nemastné složení bez oleje
  • lehká textura
  • sjednocuje barvu pleti

Použití

Aplikujte rovnoměrně dostatečné množství přípravku před vystavením pokožky slunečnímu záření (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany). Pro zachování ochrany aplikujte znovu po pocení, plavání nebo setření ručníkem. Vyhněte se kontaktu s oblečením. Dostupný také ve světlém anebo v tmavém odstínu. Aplikujte na zdravou pokožku. Nadměrné vystavování pokožky slunci může poškodit zdraví i přes použití sluneční ochrany.

OKAMŽITÉ VÝSLEDKY:

Příjemná aplikace
95 % uživatelů má po nanesení produktu pocit svěží pokožky (1)
Ultralehká textura pro 95 % uživatelů (1)
Rychle se roztírá a vstřebává u 98 % uživatelů (1)

Hydratuje & zmatňuje
8h hydratace (2)
8h matný efekt (3)

DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY:
Zachovává zdraví pokožky
+26 % ochrana proti oxidačnímu stresu (4)
+24 % přirozená imunitní ochrana pokožky (4)

(1) Spotřebitelský test provedený na 110 subjektech se zastoupenými všemi typy pleti (mastná, smíšená, normální, suchá, velmi suchá), 100 % citlivé, 100 % vystavené maximálnímu slunečnímu záření, po dobu 14 dnů.
(2) Hodnocení hydratačního účinku na 10 dobrovolnících s citlivou pokožkou, po dobu 8 hodin.
(3) Hodnocení zmatňujícího účinku na 10 subjektech s citlivou, smíšenou až mastnou pletí náchylnou k lesku, po dobu 8 hodin.
(4) Klinická studie na 10 subjektech, fototyp II a III, při vystavení slunečnímu záření, 7 dní. Hodnocení několika biomarkerů pro posouzení účinnosti SUN ACTIVE DEFENSE PATENTU na antioxidační ochranu.


Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti příliš dlouho na slunci a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.