Kosmetika

BIODERMA Photoderm MINERAL Fluid SPF50+ 75 g

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Photoderm
5.0

Opalovací krém BIODERMA Photoderm MINERAL Fluid SPF50+ s minerálními filtry a ultralehkou texturou je vhodný i pro citlivou intolerantní pokožku.

Sleva 25 % při koupi 2 ks Při nákupu minimálně 2 produktů značky BIODERMA získáte slevu 25 %. Akce platí do 24. 12. 2023, nebo do vyprodání zásob.
649
Doprava zdarma

O produktu: BIODERMA Photoderm MINERAL Fluid SPF50+ 75 g

50137381

Úvod

Optimální ochrana pro intolerantní pokožku tváří v tvář slunci. BIODERMA Photoderm MINERAL Fluid SPF50+ je opalovací krém s fluidní ultra lehkou texturou a efektivní ochranou proti UVA/UVB záření. Obsahuje pouze minerální filtry, které mají vynikající snášenlivost i pro citlivou a alergickou pokožku. Nekomedogenní a neparfemované složení přípravku je doplněné o vitamin E, který je silným antioxidantem, chránící buňky před oxidačním stresem.

Buněčná ochrana

Aby se pokožka chránila před poškozením buněk souvisejícím se sluněním, spoléhá se na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy mohou ukázat jako nedostatečné. Buněčná ochrana blokuje reakce volných radikálů, což vede k ochraně buněčných membrán. Pomáhá omezovat efekt fotostárnutí pokožky a posiluje přirozenou bariéru pleti.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou UVA/UVB ochranu
  • 100% minerálními filtry
  • tekutá ultra lehká textura se snadno roztírá
  • dermatologicky testován
  • hodné i pro děti starší 6 měsíců

Složení

Obsahuje minerální filtry, bambucké máslo, vitamin E. Ideální i pro citlivou a intolerantní pokožku.


Použití

Důkladně protřepejte, dokud neuslyšíte chrastivý zvuk, který aktivuje obsah. Aplikujte rovnoměrně a velkoryse pokožku před pobytem na slunci (malé množství produktu snižuje úroveň ochrany před sluncem). Nanášejte několikrát denně. Zvláště po pocení, plavání nebo osušení ručníkem aplikujte produkt znovu, abyste zachovali ochranu.


Upozornění

Aplikujte na zdravou pokožku. Kojence a malé děti chraňte před sluncem. Povzbuzujte děti, aby na slunci nosily ochranný oděv a používaly produkt na nekrytá místa. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví i při použití ochrany proti slunci. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Vyhněte se kontaktu přípravku s tkaninami.


O značce

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.