BIODERMA Photoderm Mineral Fluide SPF50+ 75 g

Kosmetika

Značka: BIODERMA
Opalovací krém BIODERMA Photoderm Mineral Fluide SPF50+ s minerálními filtry a ultralehkou texturou je vhodný i pro citlivou intolerantní pokožku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

515

O produktu

50137381

Optimální ochrana pro intolerantní pokožku tváří v tvář slunci. BIODERMA Photoderm Mineral Fluide SPF50+ je opalovací krém s fluidní ultra lehkou texturou a efektivní ochranou proti UVA/UVB záření. Obsahuje pouze minerální filtry, které mají vynikající snášenlivost i pro citlivou a alergickou pokožku. Nekomedogenní a neparfemované složení přípravku je doplněné o vitamin E, který je silným antioxidantem, chránící buňky před oxidačním stresem.

Buněčná ochrana

Aby se pokožka chránila před poškozením buněk souvisejícím se sluněním, spoléhá se na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy mohou ukázat jako nedostatečné. Buněčná ochrana blokuje reakce volných radikálů, což vede k ochraně buněčných membrán. Pomáhá omezovat efekt foto-stárnutí pokožky a zlepšuje funkci kožní bariéry.

Výsledek

  • zaručuje velmi vysokou UVA/UVB ochranu 100% minerálními filtry
  • tekutá ultra lehká textura se snadno roztírá
  • příjemné používání na tělo i tvář
  • velmi dobrá kožní a oční snášenlivost
  • přizpůsobeno pro intolerantní pokožku, alergickou na chemické filtry
  • nekomedogenní, neparfemovaný, velmi odolný vůči vodě a potu
  • pro celou rodinu – vhodné i pro děti starší než 6 měsíců

Složení

Receptura přizpůsobena pro intolerantní pokožku, alergickou na chemické filtry nebo parfémy, obsahuje minerální filtry, bambucké máslo, vitamin E.

Použití

  • Důkladně protřepejte, dokud neuslyšíte chrastivý zvuk, který aktivuje obsah.
  • Aplikujte rovnoměrně a velkoryse pokožku před pobytem na slunci (malé množství produktu snižuje úroveň ochrany před sluncem).
  • Nanášejte několikrát denně. Zvláště po pocení, plavání nebo osušení ručníkem aplikujte produkt znovu, abyste zachovali ochranu.

Upozornění

Aplikujte na zdravou pokožku. Kojence a malé děti chraňte před sluncem. Povzbuzujte děti, aby na slunci nosily ochranný oděv a používaly produkt na nekrytá místa. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví i při použití ochrany proti slunci. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Vyhněte se kontaktu přípravku s tkaninami.

O značce

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.