Kosmetika

BIODERMA Photoderm Pediatrics mléko SPF50+ 200 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Photoderm

Tělové mléko Photoderm Pediatrics SPF50+ od značky BIODERMA poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Intenzivně hydratuje a zvláčňuje.

499
Ušetříte 29%

Původní cena:  699 Kč  ·  sleva 200 Kč

Nejnižší cena před slevou: 699 Kč

Doprava zdarma

O produktu: BIODERMA Photoderm Pediatrics mléko SPF50+ 200 ml

50144409

Úvod

Tělové mléko Photoderm Pediatrics SPF50+ od značky BIODERMA poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Intenzivně hydratuje a zvláčňuje. Posiluje přirozenou ochrannou vrstvu jemné dětské pokožky a zabraňuje jejímu vysychání. Obsahuje technologii SUN BARRIER, která podporuje obranyschopnost pleti a chrání ji před útoky volných radikálů. Trojí ochrana působí proti širokému spektru UV záření. Mléko se snadno nanáší a nezanechává po sobě mastný film. Je vysoce odolný vůči vodě, písku, potu i otěru. Ideální pro děti od 12 měsíců. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením
  • voděodolné složení
  • antioxidační účinek
  • vhodný i na pokožku se sklonem k atopii
  • ideální pro děti od 12 měsíců

VÝSLEDKY:

Hydratace po dobu 8 hodin (1)
Nemastí a nelepí u 94 % uživatelů (2)
ZVÝŠENÍ OCHRANY PŘED OXIDACÍ O 20 % (3)
100% POSILNĚNÍ KOŽNÍ BARIÉRY (2)

(1) Hodnocení hydratačního účinku po 8 hodinách u 10 subjektů ve věku 27–70 let se suchou nebo středně hydratovanou pokožkou.
(2) Test použití s dermatologickou a oftalmologickou kontrolou na 32 subjektech ve věku 12–36 měsíců se všemi typy pleti, včetně pokožky se sklonem k atopii, 100 % citlivé pokožky, po dobu 21 dnů.
(3) In vivo hodnocení antioxidačního účinku skvalenu u 21 dobrovolníků (11 dospělých ve věku 25–40 let a 10 dětí ve věku 2–6 let) se všemi typy pleti.


Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je mléko voděodolné, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Vyhýbejte se slunečnímu záření mezi 11. až 15. hodinou. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.