Dentální hygiena

BIOMED Dárková sada Charcoal, Calcimax, Gum Health 3x100 g

Značka: BIOMED
  • Dárková sada BIOMED obsahuje tři přírodní zubní pasty bez fluoridu: Charcoal pro účinné trojité bělení, Calcimax pro obnovu skloviny a remineralizaci a Gum Health pro posílení dásní.
NAVÍC SPLAT Professional MEDICAL HERBS zubní pasta 100 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC SPLAT Professional MEDICAL HERBS zubní pasta 100 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
315

O produktu: BIOMED Dárková sada Charcoal, Calcimax, Gum Health 3x100 g

50138435

Úvod

Darujte svým blízkým komplexní péči o zuby a dásně! Dárková sada BIOMED obsahuje tři přírodní zubní pasty bez fluoridu: Charcoal pro účinné trojité bělení, Calcimax pro obnovu skloviny a remineralizaci a Gum Health pro posílení dásní. Zubní pasty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí od 6 let a vegetariánů.

BIOMED Charcoal s černým uhlím

Zubní pasta BIOMED Charcoal obsahuje celkem 24 složek přírodního původu, její složení je tak z 98 % přírodní. Jemně bělí zuby až o 1 odstín (v závislosti na původní barvě zubů po 4 týdnech čištění zubů dvakrát denně). Obsahuje tři typy přírodního uhlí (bambusové, aktivní, dřevěné) a bromelain (extrakt z ananasu), které šetrně čistí zuby a odstraňují zubní plak. Hydroxyapatit vápníku posiluje a obnovuje zubní sklovinu a jedinečná směs esenciálních olejů z cedrového dřeva, máty peprné a citronové trávy osvěžují dech. Výtažky z jitrocele a březových listů podporují zdraví dásní. 

BIOMED Calcimax s mořskými řasami

Z 99 % přírodní zubní pasta BIOMED Calcimax obsahuje celkem 21 složek přírodního původu. Extrakty z mořských řas (Laminaria, Fucus, Spirulina), které spolu s bílým jílem (kaolinem) přispívají ke zdraví úst a dásní. Hydroxyapatit vápníku, hořčíku, zinku a L-arginin pomáhají předcházet zubnímu kazu, posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Enzym bromelain účinně rozkládá plak. Hydratovaný oxid křemičitý podporuje účinné a šetrné čištění a leštění zubní skloviny, zatímco výtažky z jitrocele a březového listu zklidňují dásně. Glukonát zinečnatý, menthyl laktát a esenciální oleje z máty a mateřídoušky osvěžují dech. 

BIOMED GUM HEALTH

Přírodní zubní pasta s bylinnými extrakty pro zklidnění dásní BIOMED GUM HEALTH poskytuje komplexní péči o dásně. Obsahuje esenciální oleje ze šalvěje, eukalyptu, rozmarýnu a cedru + extrakty z jitrocele a březového listu. Extrakt z heřmánku má zklidňující účinek a bojuje proti zápachu z úst. Hydroxyapatit a L-arginin posilují a obnovují zubní sklovinu snižují citlivost zubů.

Hlavní vlastnosti:

  • sada tří zubních past BIOMED
  • bez fluoridu
  • vhodné pro celou rodinu, včetně dětí od 6 let a vegetariánů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.