Doplněk stravy

BioPure Max 60 měkkých tobolek

Měkké tobolky s obsahem rybího tuku, který je bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA. Zdravé srdce, mozek a zrak.

289

Cena za 100 g: 301,04 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: BioPure Max 60 měkkých tobolek

50102085

Úvod

Pro správnou funkci srdce, mozku a zraku. Přípravek BioPure Max obsahuje rybí tuk, který je bohatým zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA a DHA. Lidské tělo je neumí samo vytvořit a musí je získávat ze stravy. Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně). DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně).


Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe při jídle.


Složení

Rybí tuk 1250 mg (z toho kyselina eikosapentaenová (EPA) 465 mg a kyselina dokosahexaenová (DHA) 375 mg), želatina, zvlhčující látka glycerol, čištěná voda, antioxidant vitamin E (D-alfa-tokoferyl-acetát) v jedné měkké tobolce.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Bez lepku. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.