Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4 g

Doplněk stravy

Značka: BLOKURIMA
D-manóza je jednoduchý cukr, který je tělu vlastní a je součástí ochranné vrstvy močového měchýře. V organismu se D-manóza vylučuje ledvinami do močového měchýře.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
399

Cena za 100 g: 1 330 Kč

O produktu

50076417

Doplněk stravy s obsahem D-manózy. D-manóza je jednoduchý cukr, který je tělu vlastní a je součástí přirozené ochranné vrstvy močového měchýře. V přírodě ho najdeme mimo jiné v jablkách či hruškách. Po vstřebání do organismu se D-manóza v nezměněné formě vylučuje ledvinami právě do močového měchýře. Přípravek je vhodný pro pacienty trpící na časté problémy s močovým ústrojím. Mohou jej užívat i těhotné ženy. Vhodný pro akutní potíže i dlouhodobé užívání.


Dávkování

Sáček rozpusťte ve sklenici vody a vypije podle následujících schémat:

  • Schéma AKUT: první den užijte 3 sáčky rovnoměrně během dne a 1sáček před spaním. Druhý den užijte 2 sáčky rovnoměrně během dne a 1 sáček před spaním. Třetí až pátý den pak užijte 1 sáček před spaním. Pokud je potřeba, můžete od šestého dne přejít na dávkovací schéma LONG.
  • Schéma SEX: užijte 1 sáček 1 hodinu před pohlavním stykem a 1 sáček 1 hodinu po pohlavním styku.
  • Schéma LONG: užívejte 1 sáček denně.

Složení

D-manosa 2 g, inulin 2 g v 1 sáčku.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.