Blokurima

  (4)

Blokurima je doplněk stravy určený k akutní i dlouhodobé péči o močové cesty. Jedná se o moderní preparát s obsahem D-manózy. Blokurima je prášek k přípravě nápoje v jednotlivě balených sáčcích – jeden sáček slouží k přípravě jedné dávky nápoje.

Seřadit podle
 • Doplněk stravy s obsahem D-manózy.
 • Blokurima URO+

  180 tablet
  Pro pravidelnou péči o močové cesty. S bakteriálním lyzátem E. coli.
 • Doplněk stravy s obsahem D-manózy při potížích s močovým ústrojím.
 • Pro pravidelnou péči o Vaše močové cesty. S bakteriálním lyzátem E. coli.

  Blokurima pro normální funkci močových cest*

  Blokurima URO+ je dostupná i ve formě kapslí. Přípravek se užívá podle dávkovacího schématu, které zohledňuje typ péče, jakou právě potřebujete -  např. zda se jedná o první pomoc při akutních potížích, zda máte zájem o pravidelnou péči anebo chcete chránit močové cesty po pohlavním styku.

  Co je to D-manóza?

  D-manóza je jednoduchý cukr, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle a je součástí ochranné vrstvy močového měchýře (v přírodě manózu najdete např. v jablcích či pomerančích). D-manóza se v těle nemetabolizuje, je v nezměněné podobě vylučována ledvinami do močového měchýře, kde se naváže na případné patogeny a zabrání jim v uchycení na sliznici.

  Blokurima URO+ s bakteriálními lyzáty E.coli

  Blokurima obsahuje 2 g D-manózy v jednom sáčku. Blokurima URO+ má komplexnější složení, obsahuje kromě D-manózy navíc bakteriální lyzáty E.coli, která je ve většině případů původcem zánětů močového měchýře. Bakteriální lyzáty obsahují částečky mrtvých bakterií, které připravují imunitní systém na boj se skutečnou infekcí. Dále Blokurima URO+ obsahuje výtažek z artyčoku*, který přispívá k normální funkci močových cest a má antioxidační účinky. Vybírat můžete z různých velikostí balení – 10 sáčků, 30 sáčků  nebo 180 tablet Blokurima URO+.

  Blokurima by neměla chybět v domácí lékárničce každého, kdo často trpí na palčivé problémy s močovými cestami. Blokurimu mohou užívat i těhotné a kojící ženy a děti od 3 let.

  Zdroj: Blokurima.cz