Doplněk stravy

BOOS labs Kyselina hyaluronová + zinek 90 kapslí

Značka: BOOS LABS
  • BOOS labs Kyselina hyaluronová + zinek je doplněk stravy ve formě kapslí pro krásu vaší pleti. Zinek působí jako antioxidant a přispívá k udržení dobrého stavu vlasů, nehtů a pokožky.
715

Cena za 1 kus: 8 Kč

O produktu: BOOS labs Kyselina hyaluronová + zinek 90 kapslí

50150337

Úvod

BOOS labs Kyselina hyaluronová + zinek je doplněk stravy ve formě kapslí pro krásu vaší pleti*. Obsahuje kyselinu hyaluronovou + denní dávku zinku, který pomáhá chránit buňky před účinky oxidativního stresu a přispívá k udržení dobrého stavu vlasů, nehtů a pokožky. Kyselina hyaluronová je přirozeně produkována lidským tělem a využívá se pro svou mimořádnou schopnost vázat na své molekuly velké množství vody. Přípravek obsahuje 150 mg čisté středněmolekulární kyseliny hyaluronové.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje kyselinu hyaluronovou + denní dávku zinku
  • zinek* přispívá k udržení dobrého stavu vlasů, nehtů a pokožky
  • zinek působí jako antioxidant

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Hyaluronát sodný, zinek, kukuřičný škrob (plnidlo), rostlinná kapsle HPMC – Hydroxypropylmethylcelulóza. V 1 kapsli: hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová středněmolekulová 100%) 150 mg, zinek (oxid zinečnatý) 12,45 mg (124 % RHP – referenční hodnoty příjmu).


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.