Doplněk stravy

Favea Butyrate Infusion 30 kapslí

Značka: FAVEA

Butyrát je elementární krátkořetězcová mastná kyselina (SCFA), kterou produkují zejména bakterie fermentující vlákninu ve střevě. Množství butyrátu může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře.

395

Cena za 100 g: 4 388,89 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Favea Butyrate Infusion 30 kapslí

50104840

Úvod

Přípravek Butyrate Infusion pomáhá doplnit butyrát do organismu. Butyrát je elementární krátkořetězcová mastná kyselina (SCFA), kterou produkují zejména bakterie fermentující vlákninu ve střevě. Množství butyrátu může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře. Enterosolventní úprava chrání butyrát před nízkým pH v žaludku a zajišťuje jeho dopravení do střeva.


Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1-2x denně před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Butyrát sodný, složení obalu tobolky: hydroxypropylmethylcelulóza, zahušťovadlo (guma gellan). Obsah sodíku = 55,7 mg v jedné tobolce. Aktivní látka v 1 tobolce: Butyrát sodný (máselnan sodný) 200 mg. 


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Specifický zápach butyrátu je přirozený není na závadu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu