Favea

Seřadit podle
30 kapslí
Kapsle s mikronizovanými betaglukany z kvasnic a z hlívy ústřičné obohacené vitaminem C, který je důležitý pro zdravou imunitu.
30 tablet
Tablety s obsahem kyseliny listové a vitaminu B6 (pyridoxin), které příznivě ovlivňují Váš imunitní systém. Ideální v případě plánování těhotenství.
10 tablet
Tablety s bílým uhlím vhodné při zažívacím dyskomfortu obohacené o zázvorovou silici, která příznivě ovlivňuje trávení. Pro dospělé a děti od 3 let.
10 g
Krém na opary s nukleotidy a hyaluronátem.
30 tablet
Superželezo forte obsahuje kombinaci čistého mikronizovaného železa a kyseliny listové, která je nezbytná pro normální krvetvorbu (tvorbu červených krvinek).
60 g
Granulované kozí kolostrum bohaté na protilátky doplněné prebiotikem.
30 tobolek
Podpořte svou imunitu zejména během pylové sezóny.
30 tobolek
Dopřejte si krásné a zdravé opálení s řasou Dunaliella salina.
30 tablet
Pastilky s vitaminy C a D doplněné zinkem podpoří vaši imunitu.
60 tablet
Tablety s obsahem beta-glukanu, řasy Chlorelly, vitaminu E doplněné selenem a zinkem, které příznivě ovlivňují Váš imunitní systém.
60 tablet
Tablety s přírodními zelenými řasami Chlorellou a Spirulinou, které jsou bohaté na zdraví prospěšné látky (vitaminy, minerály, bílkoviny, stopové prvky).
30 tablet
Tablety s obsahem extraktu Boswellie, chondroitinu, kolagenu a vitaminu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.
30 tobolek
S extrakty z konopí a ginkga, které podporuje kognitivní funkce a paměť.
30 tobolek
Tobolky s obsahem mikrobiálních lyzátů z nejčastějších původců vaginálních mykóz a bakteriálních zánětů pochvy. Pro intimní zdraví ženy.
30 tobolek
Tobolky s obsahem bakteriálních lyzátů z nejčastějších původců zánětů močových cest. Určeno pro dospělé, ženy i muže. Kúra na 3 měsíce.
10 žvýkacích tablet
Pro pohodové cestování. Žvýkací tablety v semaforových barvách se zázvorovou silicí. Pro děti od 3 let.
30 tablet
Sublinguální tablety s obsahem vitaminu B12, který je důležitý pro správnou tvorbu červených krvinek a napomáhá normální funkci imunitního systému.
60 tablet
Tablety s extraktem z kůry magnolie, která je známá téměř 2 000 let a je součástí oficiálního čínského lékopisu.
30 tablet
Tablety s obsahem vitaminu E získaného z obilných klíčků. Vitamin E pomáhá chránit buňky před působením volných radikálů.
180 g
Granulované kolostrum s prebiotiky, které je bohaté na vitaminy, minerály, stopové prvky, růstové faktory a protilátky. Pro děti od 3 let i dospělé.
30 kapslí
Butyrát je elementární krátkořetězcová mastná kyselina (SCFA), kterou produkují zejména bakterie fermentující vlákninu ve střevě. Množství butyrátu může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře.
60 tablet
Doplněk stravy kombinuje vitamíny a extrakty z jerlínu, ostropestřce, vinné révy a jetele lučního, který pomáhá zvládnout náročné období menopauzy a s ní souvisejících potíží.
30 tablet
Tablety rozpustné v ústech s obsahem vitaminu B5 a biotinu, který má příznivý vliv na stav sliznic, kůže a vlasů. Balzám na sliznice krku a dutiny ústní.
30 tablet
Tablety s postupně uvolňujícím se do organismu vitaminem B2 (riboflavin), který je důležitý pro zdravou pokožku a sliznice a správnou funkci nervového systému.