516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Candibene 1% spray 40 ml

Candibene 1% spray 40 ml

Candibene 1% spray 40 ml

50002013
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
99 Kč
Skladem na e-shopu

Candibene 1% spray je určen pro kožní podání. Používá se lokálně při infekcích kůže způsobených kvasinkami a plísněmi, především infekce nohou, kůže a kožních řas.

Podrobné informace o produktu

Candibene1% spray je určen k lokální léčbě kožních infekcí (kožní mykózy) vyvolaných choroboplodnými houbami, kvasinkami a plísněmi. Nejčastěji se používá u mykózy nohou, kůže a kožních řas. Kožní mykózy se projevují zčervenáním, svěděním, olupováním kůže a může dojít i k bolestivým prasklinám. Jako doplňkovou léčbu lze přípravek použít i u mykózy nehtů. Kožní sprej Candibene1% spray je určen pro dospělé, dospívající a děti od 2 let. U dětí má o použití přípravku rozhodnout lékař a léčba má probíhat pod jeho dohledem.

Jak se přípravek Candibene 1% spray používá:

Doporučená dávka přípravku je 1-2 vstřiky 2-3x denně v tenké vrstvě na postižená místa dostatečně dlouhou dobu (1-4 týdny, při postižení nehtů až 3 měsíce). Pokud se příznaky onemocnění nezlepší do 14 dnů, poraďte se o dalším používání s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je clotrimazolum 10 mg (1 %) v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou oktyldodekanol, benzylalkohol, makrogol 400, propylenglykol, isopropylalkohol, dihydrát natrium-citrátu, čištěná voda.

Upozornění:

Přípravek Candibene 1% spray obsahuje propylenglykol, který může způsobit podráždění kůže. Obsažený isopropylalkohol a propylenglykol mohou na barevných předmětech (koberec nebo oblečení) vytvořit světlé skvrny. 

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Candibene
SUKL název CANDIBENE 1% SPRAY 10MG/ML DRM SPR SOL 1X40ML
Farmakoterapeutická skupina antimykotika
Věk dítěte od 2 let
SUKL kód 62864
EAN 900902

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.