Candibene

Řadit
Filtry výpisu
Candibene 1% spray 40 ml

spray 40 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Candibene 1% spray je určen pro kožní podání. Používá se lokálně při infekcích kůže způsobených kvasinkami a plísněmi, především infekce nohou, kůže a kožních řas.

  105 Kč
  Candibene krém 20 g

  Registrovaný léčivý přípravek

  Candibene krém se používá k léčbě kožních mykóz (hlavně mykóz nohou, kůže a kožních řas, doplňková léčba mykózy nehtů), povrchových kandidóz a pityriasis versicolor u dospělých, dospívajících a dětí od 2 let.

   49 Kč

   CANDIBENE je lék určený k místní léčbě mykotických onemocnění (mykóz), které jsou vyvolávány choroboplodnými houbami, kvasinkami a plísněmi. Účinnou látkou přípravků CANDIBENE je klotrimazol, lokální antimykotikum, které kromě původců mykóz potlačuje i některé druhy bakterií.

   Hlavním příznakem kožních mykóz je úporně svědění, postižená kůže bývá zarudlá a může se olupovat. Kožní mykózy postihují zejména kožní záhyby, tj. třísla, podpaží, kůži pod prsy apod. Velmi často bývají mykotickou infekcí postiženy nohy (tzv. atletická noha) a nehty. Vyšší výskyt mykotických obtíží bývá u diabetiků. Přípravek Candibene 1% spray  mohou používat dospělí, dospívající a děti od věku 2 let. O použití přípravku u dětí musí rozhodnout lékař.

   Ženy často trpí vaginálními mykózami, jež jsou charakteristické nepříjemným svěděním a bělavým výtokem z pochvy. Pro tyto případy nabízí řada Candibene 100mg vaginální tablety, které od nepříjemných obtíží uleví.

   Candibene 1% spray je lék ke kožnímu podání a Candibene 100 mg je lék k vaginálnímu podání. Účinnou látkou je klotrimazol. Před použitím si přečtěte příbalový leták.