Registrovaný léčivý přípravek

Candibene 100 mg 6 vaginálních tablet

Značka: CANDIBENE

Candibene 100 mg vaginální tablety se používají k léčbě kvasinkových a plísňových infekcí pochvy. Přípravek je určen pro ženy a dívky od 12 let.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

219
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Candibene 100 mg 6 vaginálních tablet

50002014

Candibene 100 mg se používá k léčbě gynekologických zánětů, které se projevují svěděním v oblasti zevních rodidel, pálením, zarudnutím a otokem pochvy a bělavým výtokem z pochvy. Vaginální tablety Candibene 100 mg jsou určeny pro ženy a dívky od 12 let.

Jak se přípravek Candibene 100 mg vaginální tablety používají:

Ženy a dívky od 12 let aplikují 1 vaginální tabletu denně po dobu 6 po sobě jdoucích dnů, nejlépe večer před spaním.  K zajištění plného léčebného úspěchu je nutno dodržovat předepsané dávkování a nepřerušit léčbu po odeznění příznaků. Pro zvládnutí onemocnění je nezbytná současná léčba sexuálních partnerů s použitím místní aplikace klotrimazolu.   

Složení:

Léčivou látkou je clotrimazolum 100 mg v jedné vaginální tabletě.

Pomocné látky jsou kukuřičný škrob, monohydrát laktosy, kyselina adipová, hydrogenuhličitan sodný, kopovidon, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, polysorbát 80.

Upozornění:

Přípravek Candibene 100 mg může snížit bezpečnost některých antikoncepčních metod, např. při užití spermicidních vaginálních přípravků, kondomu nebo pesaru. Tento vliv je dočasný a trvá pouze v době léčby.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.