Canesten GYN 6 dní vaginální krém 35 g + aplikátor

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: CANESTEN
Canesten GYN 6 dní vaginální krém léčí záněty pochvy a zevního genitálu žen a záněty žaludu pohlavního údu mužů. Ulevuje od svědění, pálení, zarudnutí, otoku a bolesti.
Skladem na e-shopu
235

O produktu

50059679

Canesten GYN 6 dní vaginální krém se používá k léčbě gynekologických zánětů pochvy a zevního genitálu, které se projevují svěděním, zarudnutím, pálením, zduřením a bolestivostí a bělavým, hrudkovitým výtokem, bez zápachu. Dále přípravek Canesten GYN 6 dní mohou používat muži k léčbě zánětu žaludu pohlavního údu, který se projevuje zarudnutím, svěděním a páchnoucím výtokem z předkožkového vaku. Canesten GYN 6 dní je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let.

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje od svědění, pálení, zarudnutí, otoku, výtoku a bolesti
  • k léčbě vaginální mykózy žen a kandidové balanitidy u mužů
  • krém je vhodný k léčbě vnějších příznaků i aplikaci do pochvy
  • jednoduchá aplikace pomocí 6 hygienických aplikátorů
  • pro dospělé a mladistvé od 12 let

Canesten GYN  6 dní vaginální krém 35 g + 6 aplikátorůass


Dávkování

Při zánětu pochvy se obsah 1 aplikátoru zavádí do pochvy každý večer 6 po sobě následujících dní. Bez porady s lékařem léčbu nepřerušujte. Při zánětu vulvy u žen a zánětu žaludu u mužů se krém nanáší 2-3x denně na postižené oblasti. Obvyklá doba léčby je 1-2 týdny. Jestliže do 7 dnů od zahájení léčby nedojde ke zlepšení příznaků onemocnění, poraďte se svým lékařem. Pro zvládnutí onemocnění je nezbytná současná léčba obou sexuálních partnerů. Léčba nemá být prováděna během menstruace. Během léčby nepoužívejte tampony, spermicidní nebo jiné vaginální přípravky.

Složení

Léčivá látka: clotrimazolum. 1 g vaginálního krému obsahuje clotrimazolum10 mg. Obsah jednoho aplikátoru (asi 5 g) odpovídá clotrimazolum 50 mg. Pomocné látky: benzylalkohol, cetylpalmitát, cetylstearylalkohol, čištěná voda, polysorbát 60, sorbitanstearát, octyldodekanol.

Canesten GYN  6 dní vaginální krém 35 g + 6 aplikátorůaass

Upozornění

Neužívejte v případě alergie na jakoukoliv složku přípravku. O použití přípravku v těhotenství musí rozhodnout lékař. V prvních třech měsících těhotenství se nemá přípravek používat. Při léčbě přípravkem Canesten GYN 6 dní během těhotenství musí aplikaci provádět lékař. Stejně jako jiné krémy a tablety může i tento léčivý přípravek snížit účinnost antikoncepčních pomůcek z pryže, jako jsou kondomy a pesary.  Uchovávejte mimo dosah dětí!

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.