Cannaderm Atopos Mycí pěna 180 ml

Kosmetika

Značka: CANNADERM
Šetrné mytí suché až atopické pokožky. Nečistoty odstraní účinně a přitom šetrně. Po umytí je pokožka vláčná a jemná. S konopným olejem a panthenolem.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
345

O produktu

50110862

Pokud máte suchou a citlivou pokožku, začněte s péčí již výběrem mycího přípravku. Atopos mycí pěna je pro pokožku mimořádně šetrná. Nepůsobí při mytí další vysušení, které by vedlo k podráždění. Nečistoty z pokožky odstraní účinně a přitom šetrně. Přírodní receptura s konopným olejem a panthenolem je vhodná pro pokožku i s projevy atopického ekzému a lupénky. Po umytí je kůže vláčná a jemná a zklidněná.

Výsledek:

  • šetrné a účinné očištění pokožky
  • pokožka je po umytí jemná a vláčná
  • nevysušuje a nedráždí

Složení

Konopný extrakt, konopný olej, grepová semínka, panthenol.

Použití

Před každým použitím protřepejte! Malé množství pěny naneste vlhkýma rukama na pokožku a rozetřete krouživými pohyby. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Vyhněte se oblasti očí.

O značce

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který je získáván ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm je lisován za studena a skladován v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle. Od roku 2011 je na většině produktů Cannaderm umístěno logo CPK – CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA či nadstavbové logo CPK bio. Tyto známky garantují ekologicky šetrnou výrobu, obaly i přírodní původ surovin používaných pro výrobu kosmetiky Cannaderm.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.