Kosmetika

Cannaderm Capillus Šampon seborea 150 ml

Značka: CANNADERM
Produktová řada: Capillus
5.0
  • Speciální ošetřujicí šampon Cannaderm Capillus na pokožku se sklony k seboree. Šampon jemně a šetrně myje pokožku hlavy i vlasy bez podráždění, vlasy jsou po umytí čisté, lesklé a dobře ošetřené.
419

O produktu: Cannaderm Capillus Šampon seborea 150 ml

50042875

Úvod

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle. Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Capillus seborea šampon

Capillus je speciální péče o pokožku hlavy se sklonem ke kožním obtížím jako je seborea, nadměrná tvorba lupů (mastných i suchých) nebo podráždění, zarudnutí či svědivost vlasové pokožky. Capillus speciální ošetřujicí šampon má složení s čistým konopným proteinem, solí z Mrtvého moře, účinnými výtažky z grepových semínek, hřebíčku a yzopu pro mytí a ošetřování vlasů a pokožky hlavy. Šampon jemně a šetrně myje pokožku hlavy i vlasy bez podráždění, vlasy jsou po umytí čisté, lesklé a dobře ošetřené.

Hlavní vlastnosti:

  • péče o citlivou, suchou, svědivou pokožku hlavy
  • přírodní receptura s velmi šetrnými mycími látkami
  • vhodný na pokožku se sklonem k seboree, atopickému ekzému nebo lupénce

Použití

Naneste šampon na mokré vlasy a jemně napěňte zejména na pokožce hlavy a po délce vlasů. Nechte alespoň 3-5 minut působit a pak důkladně opláchněte vodou. Dlouhé vlasy ošetřete balzámem na vlasy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.