Kosmetika

Cannaderm Capillus Vlasové sérum seborea 40 ml

Značka: CANNADERM
Produktová řada: Capillus

Speciální sérum s konopným extraktem a kyselinou mléčnou. Pomáhá zklidnit podráždění a svědění suché až atopické pokožky hlavy.

405
Doprava zdarma

O produktu: Cannaderm Capillus Vlasové sérum seborea 40 ml

50100992

Úvod

Pro svědivou vlasovou pokožku vyzkoušejte speciální sérum s konopným extraktem a kyselinou mléčnou. Přípravek pomáhá zklidnit podráždění, mírní svědění a začervenání. Je vhodný pro přecitlivělou, suchou až atopickou pokožku hlavy, při projevech seborey nebo lupénky ve vlasech. Při pravidelném používání mírní výskyt lupů a šupin. Zlepšuje také stav a vzhled vlasů. Jemnou masáží hlavy podpoříte vstřebávání séra. Nové balení s aplikátorem.

Výsledek:

  • úleva od svědění
  • zklidňuje vlasovou pokožku
  • mírní výskyt lupů a šupin

Složení

Konopný extrakt, sůl z Mrtvého moře, výtažky z grepových semínek, yzop a máta.


Použití

Aplikátorem jemně vetřete do vlasové pokožky a nechat působit minimálně 20 minut. Poté je možné vypláchnout. Používejte maximálně 3× týdně.


Upozornění

Případný sediment na dně není na závadu. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku.


O značce

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který je získáván ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm je lisován za studena a skladován v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle. Od roku 2011 je na většině produktů Cannaderm umístěno logo CPK – CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA či nadstavbové logo CPK bio. Tyto známky garantují ekologicky šetrnou výrobu, obaly i přírodní původ surovin používaných pro výrobu kosmetiky Cannaderm.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.