Cannaderm Robátko Ochranný krém 50 g

Kosmetika

Značka: CANNADERM
Ochranný krém s přidaným minerálním UV filtrem pro celodenní péči o pokožku dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou v nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Skladem na e-shopu
219

O produktu

50058078

Cannaderm Robátko ochranný krém je pečující přípravek o dětskou pokožku. Mohou jej používat i dospělí a celkově všichni, kteří mají velmi citlivou pokožku, zejména v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Díky přírodní receptuře bez obsahu vody vyhovuje i nejmenším dětem. Krém má jemnou a svěží texturu, která se lehce nanáší a dobře vstřebává. Zanechává tak za sebou jemnou a vláčnou pokožku. Zároveň vytváří lipidový film, který ji chrání před nepřízní počasí. Je možné krémem ošetřit i oblasti úst, které chrání před působením slin a vznikem lišejů (při cucání dudlíku, lahviček, hraček apod.). Je vhodný pro celodenní péči. Není určen jako přípravek k opalování. BIO certifikovaná přírodní kosmetika.


Složení

bioaktivní konopný olej, máslovník, levandule

Použití

V tenké vrstvě aplikujte krém robátko s ochranným faktorem na nechráněné části pokožky (obličej, ruce, uši, krk). V zimním období jej používejte místo denního krému. Celoročně můžete krém používat k ošetřování pokožky kolem úst u malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.