Catler

Catler se skvěle hodí do moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie. Tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř samy, komunikují s vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.

Seřadit podle
multifunkční hrnec
Multifunkční hrnec se čtyřzónovým ohřevem a hlasovou navigací. Výběr ze 14 programů. Připraví zdravé pokrmy plné chuti díky 3D režimu a automatickému nastavení teploty.
vakuový mixér
Vakuový mixér uchová maximální čerstvost potravin ve vakuovém prostředí. Disponuje kvalitním japonským ostřím a nabízí 10 rychlostí a 5 automatických programů.

Moderní kuchyňské spotřebiče

Kvalitní kuchyňské elektrospotřebiče Catler vás zaujmou nejen svou praktičností, ale i skvělým designem. Vyberte si multifunkční hrnec se 14 programy na vaření, dušení, pečení, smažení i vaření v páře. Ke zdravému životnímu stylu přispívá i vakuový mixér. Disponuje japonským ostřím a nabízí 10 rychlostí a 5 automatických programů. Díky šetrné technologii mixování zachovává čerstvost potravin, výbornou chuť a bohaté nutriční složení. Připravte si osvěžující smoothie se všemi vitamíny a minerály a nastartuje svůj den.