Catler

  (6)

Catler se skvěle hodí do moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie. Tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř samy, komunikují s vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.

Seřadit podle
 • Catler KE 410

  dvoustěnná konvice
  1.0
  (1)
  Bezpečná a elegantní konvice z dvojstěnného skla, s objemem 1,5 l.
 • Catler HG 410

  horkovzdušný gril
  5.0
  (1)
  Horkovzdušný gril nabízí zdravý způsob tepelné úpravy. Široké využití, velkorysý objem.
 • Catler MC 8010

  multifunkční hrnec
  5.0
  (1)
  Multifunkční hrnec se čtyřzónovým ohřevem a hlasovou navigací. Výběr ze 14 programů. Připraví zdravé pokrmy plné chuti díky 3D režimu a automatickému nastavení teploty.
 • Catler VB 8010

  vakuový mixér
  Vakuový mixér uchová maximální čerstvost potravin ve vakuovém prostředí. Disponuje kvalitním japonským ostřím a nabízí 10 rychlostí a 5 automatických programů.
 • Catler KM 8013

  kuchyňský robot
  Bytelný kuchyňský robot s výkonným AC motorem o síle 1 200 W a vestavěnou váhou.
 • Praktický rýžovar s kapacitou 2,5l, keramickou vnitřní plochou a šesti automatickými programy.

  Moderní kuchyňské spotřebiče

  Kvalitní kuchyňské elektrospotřebiče Catler vás zaujmou nejen svou praktičností, ale i skvělým designem. Vyberte si multifunkční hrnec se 14 programy na vaření, dušení, pečení, smažení i vaření v páře. Ke zdravému životnímu stylu přispívá i vakuový mixér. Disponuje japonským ostřím a nabízí 10 rychlostí a 5 automatických programů. Díky šetrné technologii mixování zachovává čerstvost potravin, výbornou chuť a bohaté nutriční složení. Připravte si osvěžující smoothie se všemi vitamíny a minerály a nastartuje svůj den.