Elektronika

Catler VB 8010 vakuový mixér

Značka: CATLER

Vakuový mixér uchová maximální čerstvost potravin ve vakuovém prostředí. Disponuje kvalitním japonským ostřím a nabízí 10 rychlostí a 5 automatických programů.

Skladem na e-shopu
5 690
Doprava zdarma

O produktu: Catler VB 8010 vakuový mixér

50107443

Vysokorychlostní vakuový mixér od společnosti Catler je speciálně určen pro vakuové mixování potravin, které zaručuje udržení jejich dlouhodobé čerstvosti, výborné chuti a bohatého nutričního složení. Přístroj disponuje robustním kovovým tělem, které si poradí i s velmi tvrdými surovinami, např. s ořechy či ledem. Otáčky si můžete regulovat dle potřeby až na 26 500 ot./min. O dokonalé promixování potravin se stará kvalitní ostří, které je vytvarováno a nabroušeno využitím unikátní japonské technologie.

Automatický, vakuový a manuální režim

Na výběr máte deset rychlostí a pět automatických programů. Nechybí zde vakuový režim, s nímž můžete i ovoce namixovat s minimem pěny a oxidace. Mezi automatickými režimy nechybí smoothie, tvorba mražených dezertů, horká polévka, pyré a režim pro automatické čištění. Pokud však žádný z programů nesplňuje vaše konkrétní představy, můžete si sami nastavit čas i rychlost v manuálním režimu.

Technické parametry:

  • Max. 26 500 otáček/min.
  • Speciálně tvarovaná 1,5 litrová tritanová nádoba + nádoba pro skladování potravin Fresh cup
  • Velký vstupní prostor pro snadné vkládání ingrediencí
  • 10 rychlostí, 5 automatických programů
  • Automatické režimy – smoothie, zmrazené dezerty, horká polévka, pyré, čištění
  • Manuální režim – nastavení času a rychlosti podle osobních preferencí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.