Celaskon Long Effect 500 mg 30 tobolek

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: CELASKON
Léčivý přípravek Celaskon long effekt obsahuje vitamin C, který se uvolňuje postupně celý den. Vitamin C slouží k posílení imunity při chřipce a nachlazení nebo k prevenci a léčbě jeho nedostatku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
145

O produktu

50108903

Přípravek Celaskon long effect slouží k prevenci a léčbě nedostatku vitamínu C v organismu. Užívá se také k posílení imunitního systému při infekčních onemocněních jako je chřipka a nachlazení, zmírňuje a zkracuje jejich příznaky. Lidský organismus si vitamín C neumí sám vytvořit, proto je nezbytné jej do organismu dodávat.


Dávkování

Dospělí a děti od 3 let užívají 1 tobolku denně. Při léčbě nedostatek vitaminu C (hypovitaminózy C) se užívají dávky vyšší, až 2 000 mg denně, tj. 4 tobolky denně, ale jen při doporučení lékařem! Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat, obvykle 1 tobolku denně, před tím se ale poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Složení

Léčivou látkou je acidum ascorbicum (vitamin C). Jedna tobolka obsahuje 500 mg acidum ascorbicum.

Pomocnými látkami jsou: zrněný cukr (obsahuje sacharózu a kukuřičný škrob), šelak, kyselina vinná, mastek, želatina, oranžová žluť (E110), oxid titaničitý (E171).

Upozornění

Přípravek obsahuje oranžovou žluť, která může způsobit alergické reakce. Pokud nesnášíte některé cukry, poraďte se se svým lékařem, než začnete tento přípravek užívat.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.