CEM-M

Řadit
Filtry výpisu
Cem-m gummies Imunita 60+60 tablet dárkové balení 2018

60+60 tablet dárkové balení 2018

Doplněk stravy

CEM-M Gummies Imunita jsou velmi chutné želatinové multivitaminy pro dospělé obohacené o extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea). Nyní ve vánočním dárkovém balení.

  399 Kč
  Cem-m pro dospělé Imunita 90 tablet

  90 tablet

  Doplněk stravy

  Multivitamin nové generace s unikátním AbSorb komplexem pro až 2x vyšší vstřebávání vitaminů, minerálů a přírodních látek.

   385 Kč
   Cem-m Gummies Imunita želatinové pastilky 60 ks

   želatinové pastilky 60 ks

   Doplněk stravy

   Želatinové pastilky s obsahem vitaminů a minerálů a extraktem z třapatky nachové (Echinacea purpurea), která příznivě působí na imunitní systém.

    278 Kč

    Multivitamínové přípravky CEM-M jsou určeny k zajištění každodenního přísunu důležitých vitamínů a minerálů a k posílení výkonnosti organismu tak, abyste úspěšně dostáli všem nárokům současného životního stylu.

    Proč by měly být želatinové multivitamíny jen pro děti? Tuto otázku si položili i výrobci multivitamínů CEM-M a vyvinuli CEM-M Gummies pro dospělé, první želatinové multivitamíny pro dospělé. Kromě pohodlného užívání skvěle chutnají (višeň, pomeranč, lesní plody). Komplex nejdůležitějších vitamínů a minerálů je obohacen o extrakt z třapatky nachové ((Echinacea purpurea) pro imunitní systém.
     

    Kromě oblíbených CEM-M Gummies z řady CEM-M nabízíme další dva multivitamínové přípravky nové generace s jedinečným AbSorb komplexem, který zajišťuje až 2x vyšší vstřebávání obsažených aktivních látek. Multivitamíny CEM-M pro dospělé IMUNITA obsahují navíc betaglukan a extrakt z echinacei. CEM-M pro dospělé ENERGIE vás povzbudí díky silnému extraktu z pravého ženšenu a koenzymu Q10.

     

    Přípravky CEM-M jsou doplňky stravy. Nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí!