CEM-M

  (3)

Multivitamínové přípravky CEM-M jsou určeny k zajištění každodenního přísunu důležitých vitamínů a minerálů a k posílení výkonnosti organismu tak, abyste úspěšně dostáli všem nárokům současného životního stylu. Jak vybrat správné vitamíny přesně pro vás se dozvíte ZDE.

Seřadit podle
 • Multivitamin nové generace s unikátním AbSorb komplexem pro až 2x vyšší vstřebávání vitaminů, minerálů a přírodních látek.
 • 4.0
  (1)
  CEM-M Gummies Imunita jsou velmi chutné želatinové multivitaminy pro dospělé obohacené o extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea).
 • Cem-m Gummies Imunita

  želatinové pastilky 60 ks
  Želatinové pastilky s obsahem vitaminů a minerálů a extraktem z třapatky nachové (Echinacea purpurea), která příznivě působí na imunitní systém.

  Proč by měly být želatinové multivitamíny jen pro děti? Tuto otázku si položili i výrobci multivitamínů CEM-M a vyvinuli doplněk stravy CEM-M Gummies pro dospělé, první želatinové multivitamíny pro dospělé. Kromě pohodlného užívání skvěle chutnají. Komplex nejdůležitějších vitamínů a minerálů je obohacen o extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea) pro udržení zdravého imunitního systému. Multivitamíny CEM-M pro dospělé IMUNITA obsahují navíc betaglukan a extrakt z echinacei.

  Přípravky CEM-M jsou doplňky stravy. Nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí!