CeraVe SA Zjemňující čisticí emulze 236 ml

Kosmetika

Značka: CERAVE
Čistí, zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Kyselina salicylová s pomáhá odstranit odumřelé buňky z povrchu kůže. Vhodné i pro citlivou pleť.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
255

O produktu

50116359

Pokud je Vaše pokožka suchá až hrubá, vyzkoušejte čisticí a vyhlazující péči s kyselinou salicylovou. CeraVe SA Zjemňující čistící emulze byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology. Čistí pokožku, odstraňuje maz a díky kyselině salicylové pomáhá zbavit povrch kůže odumřelých buněk. Vyhlazuje drsnou pokožku s nerovnoměrným povrchem. Formule dále poskytuje 3 esenciální ceramidy pro obnovu a hydrataci pokožky. Tyto lipidové molekuly, které se přirozeně vyskytují v pokožce, zlepšují funkci ochranné kožní bariéry. Hypoalergenní složení bez parfému a bez dráždivých mechanických exfoliačních složek přispívá k dobré toleranci přípravku. Pro normální až suchou pokožku. Vhodné i pro citlivou pleť.

Výsledek:

  • odstraňuje nečistoty a maz bez narušení ochranné bariéry pokožky
  • kyselina salicylová pomáhá exfoliovat a vyhladit drsnou pokožku
  • obsahuje ceramidy pro obnovu a hydrataci pokožky

Složení

Kyselina salicylová pomáhá odstranit odumřelé buňky a jemně exfoliuje pokožku; MVE Technologie umožňuje postupné uvolňování aktivních látek po dobu celého dne; 3 esenciální ceramidy pomáhají obnovit a udržovat přirozenou kožní bariéru; niacinamid pomáhá zklidnit pokožku.

Použití

Používejte k čištění pokožky libovolně dle potřeby.

Upozornění

Vyhněte se očnímu okolí. V případě zasažení očí vypláchněte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.