Potraviny a nápoje

Ceria Hraška na obalování pikantní 250 g

Značka: CERIA

Pikantní Hraška na obalování od značky Ceria je výživná a chutná směs hrachu a bezlepkových obilovin, která se hodí k obalování řízků, zeleniny a také k zahušťování polévek i omáček.

55

Cena za 1 kg: 220,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Ceria Hraška na obalování pikantní 250 g

50031355

Úvod

Pikantní Hraška na obalování od značky Ceria je výživná a chutná směs hrachu a bezlepkových obilovin, která se hodí k obalování řízků, karbanátek, zeleniny a také k zahušťování polévek i omáček. Obsahuje kvalitní bílkoviny a má vysoký obsah vlákniny a přírodního antioxidantu – kurkumy. Z minerálů v ní najdete železo, hořčík a zinek. Diabetici ocení, že má navíc nízký glykemický index, což je pro ně velmi důležité. Český výrobek.

Hlavní vlastnosti:

  • výživově hodnotná směs na obalování řízků i zeleniny
  • k zahušťování polévek a omáček
  • má nízký glykemický index

Vysokou nutriční a gastronomickou hodnotu Hrašky ocenilo Ministerstvo zemědělství, udělením ceny zlatý klas (2008). Získala ocenění i v soutěži ZLATÉ PLODY jižní Moravy (2008).


Složení

Hrách žlutý, směs obilovin (kukuřice, rýže, jáhly), česnek, sůl (40 % draslíku), směs koření, chilli, přírodní antioxidant (kurkuma).


Použití

Řízky – zeleninové, sýrové, houbové aj. namočíme nejprve v suché směsi z Hrašky a pak v těstíčku (100 g Hrašky smícháme s 200 ml vody). Ve směsi lze obalovat jakékoli řízky a zeleninu. Hraškou snadno nahradíme vejce v těstech a karbanátcích (1 vejce = 1 lžíce = cca 20 g Hrašky).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.