Nupreme Chaga extrakt 100 kapslí

Doplněk stravy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky NUPREME v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

499

Cena za 100 kusu(tbl): 499 Kč

O produktu

Doplněk stravy s výtažkem z chagy, která obsahuje mnoho hodnotných bioaktivních látek. Chaga neboli rezavec šikmý je houba, přirozeně se vyskytující na březových kmenech v nehostinných oblastech sibiřských stepí. V umělých podmínkách se pěstuje velmi obtížně, proto je její extrakt tak cenný. Nupreme Chaga pochází z ekologické produkce v lesnaté oblasti na severozápadě čínské provincie Kuang-tung, která má velmi příznivé enviromentální podmínky. Silný extrakt z plodnice je výsledkem dvojité extrakce a zaručuje maximální účinnost. Obsahuje ideální poměr aktivních látek: 30 % polysacharidů a 1,6 % triterpenů. Kapsle můžete polykat celé nebo je otevřít a jejich obsah přimíchat do polévek, omáček či smoothies.

Hlavní vlastnosti:

  • chaga obsahuje množství cenných bioaktivních látek
  • z čisté ekologické produkce
  • ideální poměr aktivních látek

Dávkování

Dospělí: 2-3 tobolky denně. Děti: 1 tobolka denně. Přípravek je vhodné užívat 3 týdny v měsíci a 1 týden vynechat, nebo 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nejlépe 20 minut před jídlem. Zapijte vodou nebo čajem.

Složení

Extrakt z plodnice Inonotus obliquus v želatinových kapslích.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Neužívejte pokud procházíte akutním onemocněním (například chřipkou, angínou, zánětem průdušek), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve (například Warfarin). Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.