Nupreme Chaga extrakt 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Chaga je houba s obsahem hodnotných bioaktivních látek. Silný extrakt z plodnice obsahuje ideální poměr aktivních látek: 30 % polysacharidů a 1,6 % triterpenů.
NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
485

Cena za 100 kusů: 485 Kč

O produktu

50120292

Doplněk stravy s výtažkem z chagy, která obsahuje mnoho hodnotných bioaktivních látek. Chaga neboli rezavec šikmý je houba, přirozeně se vyskytující na březových kmenech v nehostinných oblastech sibiřských stepí. V umělých podmínkách se pěstuje velmi obtížně, proto je její extrakt tak cenný. Nupreme Chaga pochází z ekologické produkce v lesnaté oblasti na severozápadě čínské provincie Kuang-tung, která má velmi příznivé enviromentální podmínky. Silný extrakt z plodnice je výsledkem dvojité extrakce a zaručuje maximální účinnost. Obsahuje ideální poměr aktivních látek: 30 % polysacharidů a 1,6 % triterpenů. Kapsle můžete polykat celé nebo je otevřít a jejich obsah přimíchat do polévek, omáček či smoothies.

Hlavní vlastnosti:

  • chaga obsahuje množství cenných bioaktivních látek
  • z čisté ekologické produkce
  • ideální poměr aktivních látek

Dávkování

Dospělí: 2-3 tobolky denně. Děti: 1 tobolka denně. Přípravek je vhodné užívat 3 týdny v měsíci a 1 týden vynechat, nebo 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nejlépe 20 minut před jídlem. Zapijte vodou nebo čajem.

Složení

Extrakt z plodnice Inonotus obliquus v želatinových kapslích.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Neužívejte pokud procházíte akutním onemocněním (například chřipkou, angínou, zánětem průdušek), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve (například Warfarin). Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.