Chicco Perfect 5 Kojenecká láhev silikon 240 ml chlapec

Péče o dítě

Značka: CHICCO
Kojenecká lahev Chicco Perfect 5 se přizpůsobuje potřebám vašeho dítěte díky intuitivnímu systému průtoku. Prokázaný anti-kolikový efekt.
NAVÍC CHICCO Zubní pasta jahoda bez fluóru 12m+ 15 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC CHICCO Zubní pastu jahoda bez fluóru 12m+ 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Sleva 15 % při nákupu 2 ks produktů značky Chicco Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky Chicco v libovolné kombinaci získáte slevu 15%. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
305

O produktu

50128891

Hledáte vhodnou lahev pro miminko, která se přizpůsobí jeho fyziologickému sání, zabrání bolení bříška a pláči? Chicco Perfect 5 je nová bio-funkční kojenecká lahev s intuitivním systémem průtoku, který se dokáže přizpůsobit přirozenému sání každého dítěte. Dudlík umožňuje plynulé krmení bez přerušení, a dítě tak může sát tekutinu bez nežádoucího polykání vzduchu. Na dně láhve je umístěna inovativní membrána Equilibrium, která svými mikro-pohyby podporuje fyziologický rytmus a intenzitu sání miminka. Měkký a elastický dudlík s povrchovou úpravou Soft Sense dodává dítěti příjemný a přirozený pocit. Lahev s dudlíkem má prokázaný anti-kolikový efekt. Díky možnému odmontování spodní části je mytí láhve a všech jejích částí snadné a rychlé.

Hlavní vlastnosti:

  • anti-koliková lahev
  • zajišťuje stálý tok mléka
  • instinktivní membrána
  • dynamický vzduchový systém
  • podobný pocit jako při kojení
  • maximálně hygienická
  • doporučený věk: 2+ měsíce

Chicco Perfect 5 Kojenecká láhev silikon 150 ml chlapec3


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.