Chicco

  (36)

Značka Chicco nabízí široký sortiment produktů pro kojence a jejich maminky. Díky své více než šedesátileté historii se zapsala do povědomí lidí a vybudovala si své stabilní místo na trhu. Odškrtejte si co nejrychleji svůj seznam nezbytností a užívejte si klidné poslední týdny těhotenství. 

Seřadit podle

Výbavička pro miminko

Kvalitní lahvička s antikolikovým ventilem vám zajistí klidné noci. Velmi vhodnou variantou je také lahev se savičkou, která se dokonale přizpůsobí fyziologickému sání dítěte a navozuje podobný pocit jako při kojení. Je dostání i v růžové variantě. Podle věku dítěte vybírejte z různých rychlostí průtoku od slabého před střední až po rychlý. Na rozčesávání jemných mléčných stroupků, které se občas u novorozenců objevují, použijte speciálně upravený hřeben. K úpravě vlásků doporučujeme hřeben a kartáč s přírodními štětinami z měkkého vlasu. Pohodlně se ovládá a z bezpečnostních důvodů je zaoblený. 

Věci do porodnice

Sbalte si co nejdříve tašku do porodnice a nezapomeňte na hygienické potřeby a jednorázové kalhotky. Kojení dá někdy zabrat, abyste se cítila co nejlépe, je potřeba o sebe pečovat i v prvních týdnech po narození dítěte. Čisticí ubrousky na prsa zajišťují maximální pohodlí a hygienu v tomto krásném, ale leckdy náročném období. Ubrousky obsahují glycerin a vitamin E, které dodávají pokožce potřebnou hydrataci a přispívají k její regeneraci. Jsou neparfémované a zcela bezpečné, proto je můžete používat i těsně před kojením bez nutnosti oplachování.