Chilliburner Podpora hubnutí 30 tablet

Doplněk stravy

Chilliburner je doplněk stravy obsahující extrakt z chilli papriček a zeleného čaje, který přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

289

Cena za 1 kus: 10 Kč

O produktu

50060422

Chilliburner je přírodní přípravek obsahující vysoce koncentrovaný výtažek z chilli papriček, který přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Napomáhá správnému energetickému výdeji a podílí se na metabolismu sacharidů a lipidů. Výtažek z chilli papriček je zpracovaný patentovanou technologií do mikrokapslí, které chrání trávicí trakt a ústní dutinu od podráždění. Účinek produktu je podpořen inulinem, což je rozpustná vláknina získaná z kořene čekanky, která pomáhá udržovat střevní systém v rovnováze.

Hlavní vlastnosti:

  • kapsaicin přispívá ke kontrole hmotnosti, správnému energetickému výdeji a podílí se na metabolismu sacharidů a lipidů
  • extrakt ze zeleného čaje přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, působí antioxidačně
  • inulin je rozpustná vláknina z kořene čekanky
  • doplněk stravy je 100 % přírodní
  • vhodné i pro vegetariány

Dávkování

1 tableta denně, nejlépe 30 minut před snídaní. Pro zvýšení účinku můžete od třetího týdne užívání přidat ještě jednu tabletu před obědem. Náš tip: 1 tableta před sportem může zvýšit výdej energie a ztlumit chuť do jídla po sportovním výkonu.

Složení

1 tableta obsahuje: Frutafit TM 138,5 mg (inulin 90%, fruktóza, glukóza, sacharóza), Capsimax TM 50 mg (extrakt Capsicum annum L /paprika roční/, sacharóza), extrakt ze zeleného čaje 10 mg, přídavné látky: mikrokrystalická celulóza 100mg, rostlinný stearan hořečnatý 1,5mg.

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ustanovená odporučená denní dávka se nesmí překročit! Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosahu malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.