Cicatridina poševní čípky 10x2 g

Zdravotnické prostředky

Nehormonální přípravek určený k urychlení hojení a obnově poševního epitelu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
425

O produktu

50028913

CICATRIDINA®
Obsahuje kyselinu hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je základním stavebním kamenem kůže a sliznic a hraje nezbytnou úlohu při hojení ran v jakékoli fázi. V místech poranění usnadňuje obnovu buněk výstelky sliznic a urychluje tak proces hojení. Navíc vytváří optimální podmínky pro regenerační procesy tím, že na sebe váže molekuly vody.

CICATRIDINA® je novým nehormonálním přípravkem určeným k urychlení hojení a obnově poševního epitelu (sliznice, výstelky) po gynekologických zákrocích a operacích (konizace, plastika stydkých pysků apod.), po porodu, po přeléčeném zánětu či mykóze a při nálezu ektopického cylindrického epitelu na čípku děložním. Používá se také při svědění či pálení pochvy v důsledku poškození či odření poševní sliznice např. jízdou na kole, pohlavním stykem, infekcí plísněmi či herpetickými viry (HSV-1 a HSV-2), při ztenčení sliznice po menopauze apod. Navíc Cicatridina® zvlhčuje poševní sliznici.

Vaginální suchost po dobu kojení, při užívání antikoncepce s nízkým obsahem estrogenů, po přechodu, při léčbě LHRH analogy, bolestivý pohlavní styk:
1 čípek denně 10–20 dní, následně 1 čípek 2-3krát týdně kontinuálně

Pro odstranění zbytků čípků či jiných léků podávaných do pochvy doporučujeme jednou týdně výplach pochvy přípravkem AFLOVAG®

Zdravotnický prostředek. CE 0373.

Balení
10 čípků


Zdroj: axonia.cz, cicatridina.cz


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.