Zdravotnické prostředky

Cicatridina poševní čípky 10x2 g

5.0

Cicatridina je nehormonální přípravek určený k urychlení hojení a obnově poševního epitelu. Přináší tkáním napětí, výživu a pružnost díky obsahu kyseliny hyaluronové.

565
Doprava zdarma

O produktu: Cicatridina poševní čípky 10x2 g

50028913

Úvod

Cicatridina je nehormonální přípravek určený k urychlení hojení a obnově poševního epitelu. Přináší tkáním napětí, výživu a pružnost díky obsahu kyseliny hyaluronové. Cicatridina čípky jsou vhodné jako pomocná léčba při procesech hojení stavů atrofické a dystrofické poševní sliznice. Napomáhají hojení po porodu a gynekologické chirurgii, v případech dystrofie po chemoterapii, ionizujícím záření, vaginální suchosti i z důvodu nedostatku estrogenu.

Indikace:

  • hojení vaginální sliznice
  • intimní hygiena po menopauze
  • intenzivní hydratace a zvláčnění vulvární oblasti

Dávkování

Použijte jeden čípek večer nebo podle lékařského předpisu.


Složení

Sodná sůl kyseliny hyaluronové 5 mg, olejový výtažek z pupečníku asijského, olejový výtažek z měsíčku lékařského, olejový výtažek z aloe pravé, esenciální olej z čajovníku australského, polosyntetické glyceridy, BHT.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 00254369.

Nepřekračujte předepsanou dávku bez konzultace se svým lékařem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou prostředku. Zvláště prodloužené používání všech místně aplikovaných produktů může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech léčbu přerušte a poraďte se se svým lékařem za účelem zahájení vhodné léčby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepolykejte. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.